Na Android vychází rytmická hra Thumper: Předběžné registrace na Google Play byly spuštěny

thumper android hra

Thumper je akční rytmická hra, která zanedlouho vychází na Android. Přesněji už 21. února. S předstihem už se objevila na Google Play, kde se můžete podívat na video, screenshoty i se předběžné registrovat.

Akční rytmická hra Thumper vychází 21. února i na Androidu

Thumper není úplnou novinkou. Původně vyšla jako VR hra, zanedlouho se rozšířila i na herní konzole a nyní se dostává konečně i na telefony. Pro systém iOS už rovněž vyšla a jak je zvykem, Android se dočkal jako poslední. Ale pořád lepší později než nikdy.

Thumper – Release Trailer (Switch/PS4/Steam/Xbox/Oculus/iOS/Android)

Thumper - Release Trailer (Switch/PS4/Steam/Xbox/Oculus/iOS/Android)

Jedná se o šílenou akční rytmickou hru, kde hrajete za tvora připomínajícího vesmírného brouka. Jste uvěznění v psychedelickém světě a vaším cílem je mačkat správná tlačítka ve správný čas podle rytmu hudby. Hra byla kompletně předělána tak, aby se využívalo dotykového displeje telefonů.

Hru ovládáte pouze jednou rukou v režimu na výšku. K dispozici je 9 úrovní, každá má na konci bosse, kterého musíte porazit. Po dohrání se můžete pustit i do Plus verze hry, kde se zvyšuje obtížnost. Vývojáři rovněž doporučují využívat ke hraní sluchátka, protože hudba je zde opravdu důležitá.

Thumper: Pocket Edition
Thumper: Pocket Edition

Těšíte se na hru Thumper: Pocket Edition?

Zdroj: droid-gamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)