Threads from Instagram je Instagram pro blízké. Žádní influenceři?

threads from instagram

Instagram patří mezi ty nejpopulárnější sociální sítě vůbec a spolu s benefity, které nám přináší má také odvrácenou stranu. Řádí zde totiž velké množství influencerů, kteří se nám někdy nevědomky snaží nacpat snad vše, za co dostanou zaplaceno. S tím se trochu překvapivě snaží nyní bojovat samotný Instagram, který přichází s aplikací Threads from Instagram.

Aplikace Threads from Instagram je zjednodušeně Instagram pět až osm let zpátky. Na první pohled se jedná o totožnou aplikaci, jako normální Instagram. Můžeme si prohlížet fotografie, příběhy i videa ovšem jedné změny si přece všimnete. Žádní cizí lidé? Žádní influenceři nabízející produkty? Ano. Threads nabízí propojení pouze s blízkými přáteli.

Seznam přátel si lze vytvořit a různě upravovat. S tím souvisí i fakt, že vaši přátelé o vás budou moci vědět mnohem více věcí, než běžní sledující na standardním Instagramu. Můžete s nimi sdílet polohu či statusy, což v normální verzi nejde. Můžete si taktéž chatovat, ale chaty od blízkých přátel budou prioritní a zobrazí se vám pouze ony. Pro ostatní notifikace budete muset chodit přímo do aplikace. Threads od Instagramu je dostupný na Google Play i App Storu.

Vyzkoušíte Threads From Instagram?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)