TOPlist

Přijďte si vyzkoušet telefon s rekordní výdrží na Alza Android RoadShow 2015

thl 2015

Jedinečná akce pro příznivce mobilních technologií s Androidem dorazí do prvního města už za měsíc a již nyní s jistotou víme, že se rozhodně máte na co těšit. Pomyslně vás zahrneme obrovským množstvím zajímavostí, jedinečných informací, parádních přednášek, novinek v oblasti systému Android, ale i chytrých aut či chytré domácnosti. Můžete se navíc setkat s fanoušky systému Android či experty ve svém oboru, zahrajete si rovněž o skvělé a hodnotné ceny. Přijít na parádní akci, zažít skvělý den a ještě si domů odnést telefon? To se vám na Alza Android RoadShow 2015 může velmi snadno splnit.

Každý den se navíc snažíme vymýšlet nová lákadla a zajímavosti, které vás ještě více utvrdí v tom, že navštívit Alza Android RoadShow 2015 je správné rozhodnutí. Dalším účastníkem série jedinečných akcí se tak stává značka THL, díky které si můžete naživo vyzkoušet hned několik velmi zajímavých modelů. Co třeba takový model THL 5000T, který disponuje obrovskou baterií s kapacitou 5000 mAh? To v kombinaci s 5″ HD displejem a úsporným osmijádrovým procesorem zajistí úctyhodnou výdrž na jedno nabití, kterou se ledajaký mobilní telefon chlubit nemůže.

THL_5000T_9 (0-00-00-00)

K vidění budou ale také další novinky, které jsme si mohli osahat v Barceloně. Předně levný a sympatický smartphone THL T12 s kompaktními rozměry, slušnou výbavou a velmi nízkou cenovkou. Chybět nemůže ale ani zbrusu nový vlajkový model s označením THL 2015, který jsme pro vás recenzovali zde. Těšit se můžete také na přednášku s pracovním názvem Rudý Android, ve které vám Jiří Opletal, zástupce společnosti zastupující THL v ČR, představí fungování čínského mobilního průmyslu, vysvětlí pojmy OEM a ODM výrobce a poradí, jak využít získané informace při výběru vhodného čínského smartphonu. Na novinky THL se můžete těšit ve všech městech Alza Android RoadShow 2015.

2015 - displej a alpha

Registrujte se již nyní a ušetřete

První město sice navštívíme „až“ za měsíc, akce Alza Android RoadShow 2015 ale odstartovala již nyní! Registrace jsou již totiž spuštěny a po vzoru minulých ročníků vás musíme upozornit, že místa se rychle plní, a proto s registrací neváhejte. Dřívějším nákupem vstupenky navíc ušetříte až polovinu ceny vstupenky. Více informací o Alza Android RoadShow 2015 se dočtete v úvodním článku.

registraceHome

10 věcí, kterými vás Alza Android RoadShow 2015 dostane

  • unikátní program přednášek, debaty a rozhovory s experty v oboru
  • novinky, TOP zařízení a další vychytávky na jednom místě
  • Game Hall – hrací koutek pro ty pravé pařmeny
  • Hi-Tech koutek – nejmodernější hračky jen pro vás
  • ukážeme vám, jak spojit Android a zdravý životní styl
  • setkání s internetovými celebritami
  • soutěže o hodnotné ceny v každém městě
  • Miss Alza Android RoadShow 2015
  • poznáte redakci SvětAndroida
  • pobavíte se s fanoušky, kteří vám skutečně rozumí

Partneři naší akce

Díky spolupráci s významnými partnery jsme dosáhli jedinečného programu, soutěží i novinek k osahání přímo na místě. Generálním partnerem naší akce se stává internetová jednička Alza, díky které jsme pro vás mohli připravit ten nejbohatší koktejl High-Tech technologií, které si navíc budete moci výhodně nakoupit díky účasti na naší akci. Obrovské díky patří také hlavním partnerům Belkin, Creative, Nvidia a Samsung. O další skvělou náplň akce Alza Android RoadShow 2015 se postarali i naši další partneři – Acer, Asus, GSmart, Huawei, Lenovo, Liftago, Mul-T-Lock a Zopo. Mediálními partnery pro letošní rok se staly Applikace, SmartMania.cz, AndroidFórum.cz, Hybrid.cz, Chip, Jízdomat, Nano Energies, Madfinger Games a MojAndroid.sk.

alza android roadshow 2015 partneři

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)