Strategická hra This is the Police bude i na Android: Dočkáme se tento rok

this is the police android

This is he Police je zajímavá strategická hra, která nejprve vyšla na PC. Vývojáři nyní oznámili, že v prosinci se objeví i stejná verze této hry na Android. Budete tak moct řešit případy i na cestách. Ve hře hrajete za policistu Jacka Boyda a snažíte se vymýtit kriminálníky z města Freeburg.

This is the Police je zajímavě pojatá strategická hra

Případy budete řešit jednak ohledáním místa činu, využívat se budou i další policisté, dále se budou řešit úkoly a prozkoumávání spojené s mafiány. Místní mafie je hlavním nepřítelem, ne všechny úkoly se ale budou točit jen kolem tohoto podsvětí. Z velké části se také jedná o adventuru, což jde poznat na příběhu a hádankách.

THIS IS THE POLICE – Official Trailer

THIS IS THE POLICE - Official Trailer

Zavítat můžete také například na radnici, kde budete řešit případy se starostou města. Pokud vás hra více zajímá, můžete si ji zahrát již nyní na PC, případně počkat pár dnů až týdnů na Android verzi. V tuto chvíli ještě není známé přesné datum vydání, mělo by to být ale před koncem roku 2018. Hra pravděpodobně nebude zdarma, očekává se cena cca 10 eur. A pokud se prvnímu dílu na Androidu bude dařit, dá se očekávat, že vyjde i druhý díl, který  již je k dispozici na PC.

Hráli jste někdy This is the Police?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)