The Witcher Battle Arena: na Android dorazila nová herní pecka

The Witcher Battle Arena titul

Herní sérii The Witcher, nebo chcete-li Zaklínač, asi nemá konzolovým a PC hráčům příliš cenu představovat. Pokud však mezi tuto skupinu herních příznivců nepatříte, ale na mobilu či tabletu si naopak zahrajete rádi, jedná se původně o fantasy cyklus polského spisovatele Andrzeje Sapkowského, který se v roce 2007 dočkal také herní adaptace v podobě stejnojmenného akčního RPG. Nutno podotknout, že se jedná o velmi úspěšnou herní adaptaci, která by se letos měla dočkat již svého třetího pokračování. Zpět ale k mobilnímu, respektive tabletovému hraní na Androidu. Na Google Play si již nějakou dobu můžete zakoupit, velmi dobře hodnocenou, hru ze světa Zaklínače s názvem The Witcher Adventure Game. K té se však nově připojuje nadějně vyhlížející titul The Witcher Battle Arena.

The Witcher Battle Arena || Debut Gameplay Trailer

The Witcher Battle Arena || Debut Gameplay Trailer

Jedná se o takzvanou MOBA (Multiplayer online battle arena) hru. Do této skupiny her se řadí i známé “velké” tituly jako League of Legends nebo třeba DOTA. Ve hře se můžete ujmout, pro fanoušky známých, postav, jakými jsou například Philippa Eilhart, Zoltan Chivay nebo Letho Gulet. S nimi pak bojujete v zápasech v uzavřených arénách. Průměrná délka jednoho takového zápasu by přitom měla být okolo 10 minut. Soupeřit můžete s počítačovými nepřáteli buď sami, nebo v kooperativním multiplayeru. Zrovna tak můžete na multiplayerový souboj vyzvat jiné hráče. Jedná se o hru typu Free-to-Play, ke stažení je tedy zdarma, nicméně obsahuje nákupy za reálné peníze přímo v aplikaci.

The Witcher Battle Arena již můžete zdarma stáhnout z Google Play.

The app was not found in the store. :-(

Co na hru The Witcher Battle Arena říkáte?

Zdroj: AndroidCentral.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška odjakživa bavilo sledovat novinky z oblasti mobilních telefonů a elektroniky obecně. Po několika letech s tlačítkovými Nokiemi se rozhodl, že nastal čas na změnu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

nejocekvanejsi android hry roku 2020

10 nejočekávanějších Android her v roce 2020

HryDavid Trlica David Trlica
4 min. uložit na později

Komentáře (11)