Nejnovější díl oblíbené hry The Room: Old Sins vychází již brzy

the room: old sins

The Room je jedna z nejoblíbenějších Puzzle her na mobilní telefony. Nejnovější díl se nazývá The Room: Old Sins a nyní konečně víme, kdy se objeví na Androidu. V Obchodě Play se objeví již 19. dubna.

Čtvrtý díl The Room: Old Sins vychází 19. dubna

Úkolem každé hry v této sérii je uniknout z místnosti, od čehož se odvíjí i název celé série The Room (v překladu pokoj či místnost). Ven se dostáváte tak, že řešíte různé hádanky, ty se poměrně dost liší. A to třeba od hledání různých objektů, luštění kódů, až po různé skládačky.

The Room: Old Sins | Android teaser

The Room: Old Sins | Android teaser

Dalším plusem těchto her je fyzikální engine, který se využívá u některých hádanek. Realistická grafika také potěší a skvěle se hodí, zatímco si budete lámat hlavu s hádankou.

Cena hry bude velmi pravděpodobně 129 Kč, jde totiž o cenu na Apple Store, kde již hra vyšla. Pokud jste navíc nikdy The Room nehráli, tak máte ideální šanci. Všechny ostatní hry jsou nyní ve slevě na Google Play. Odkazy na starší díly najdete níže ve widgetech.

The Room Two
The Room Two
The Room Three
The Room Three

Hráli jste hry The Room? Těšíte se na nový díl?

Zdroj: phonearena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)