The Elder Scrolls: Blades můžete testovat na Androidu. Hra vypadá perfektně

The Elder Scrolls Blades early access android

The Elder Scrolls: Blades je hodně očekávaná hra, za kterou stojí známé herní studio Bethesda. V minulém roce tuto hru oznámili, každopádně o vydání hry se vůbec nechtěli bavit. Hodně lidí tedy překvapilo, když se The Elder Scrolls: Blades objevil z ničeho nic ke stažení na Google Play. Má to však jeden háček.

Hra The Elder Scrolls: Blade je dostupná v nefinální verzi

Herní série The Elder Scrolls, do které patří hráči hodně oblíbené hry jako Morrowind, Oblivion či Skyrim, slaví v těchto dnech 25 let. A v rámci oslav právě Bethesda vydala hru Blades na Google Play. A to v tzv. Early Access (předčasný přístup).

The Elder Scrolls: Blades Gameplay | QuakeCon 2018

The Elder Scrolls: Blades Gameplay | QuakeCon 2018

To znamená, že přístup do hry je omezen kvůli tomu, že hra není finálně dokončena. Nejprve musíte dostat pozvánku ke hraní. A to i když je instalace povolena pro všechny. Jakmile hru zapnete, hra vás naláká trailerem a menší ukázkou toho, jak se bude hrát. Po jednom souboji vyskočí přihlašovací okno, kde se zadávají údaje z Bethesda účtu.

Po přihlášení se vám ukáže poděkování za to, že máte zájem hru hrát a informace, že jakmile se dostane na vás, přijde vám notifikace v telefonu. Přístupy do hry se totiž posílají ve vlnách a jelikož je TES: Blades z části hra, kde je potřeba internetové připojení, tak se to nedá ani žádným způsobem obejít.

Podporovány jsou hlavně prémiové telefony z posledních dvou let. Seznam podporovaných telefonů se bude postupně rozšiřovat, stejně jako obsah do hry. Přesné datum vydání stále není známé.

The Elder Scrolls: Blades
The Elder Scrolls: Blades

Vyzkoušeli jste již The Elder Scrolls: Blades, nebo vám nepřišla pozvánka?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)