Testujeme Samsung Galaxy Z Flip. Co vás na něm nejvíce zajímá?

galaxy z flip

V redakci nějakou dobu testujeme Samsung Galaxy Z Flip. Stylové ohebné véčko, které vyvolalo při svém představení spoustu otázek. Obhájí si svou vysokou cenu? Jaké je vůbec používat denně ohebný telefon? Jak je na tom fotoaparát? A má vůbec telefon smysl? Na všechny tyto otázky vám odpovíme v chystané recenzi. Teď bychom se však chtěli zeptat my vás – co vás na telefonu nejvíce zajímá?

Testujeme Samsung Galaxy Z Flip

Co se týče specifikací, uvnitř telefonu tiká čipset Snapdragon 855 Plus (ano, i v evropské verzi) a sekunduje mu 8 GB operační paměti RAM a 256 GB úložiště. Ohebný displej má velikost 6,7″ a je typu Dynamic AMOLED s rozlišením 2636 x 1080 pixelů.

Ano, víme. Telefon je trhu skoro tři měsíce a nejedná se tak o nejnovější záležitost. V redakci ho však máme déle a alespoň máme dostatek času na to ho pořádně otestovat při běžném používání. Bude se tak jednat o recenzi, která bude brána z dlouhodobého hlediska. Můžete se nás zeptat na cokoliv ať už je to displej, výdrž baterie či kvalita pantů a my vám na vše odpovíme buď v komentářích, nebo v samostatné recenzi, která vyjde začátkem června.

Co vás ohledně telefonu nejvíce zajímá?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)