Testování Xiaomi Mi Router CR6606: Co by vás na něm zajímalo?

testování Xiaomi Mi Router CR6606

Taky máte občas chuť vyzkoušet zajímavé elektronické zařízení, které má sice velmi sympatickou cenu i parametry, ale je zároveň dostupné jen na čínském trhu? Jasně, my taky. Občas se v redakci dokonce rozhodneme takový přístroj vzít, vyzkoušet a s výsledkem se čtenáři podělit, i když je jasné, že jej v českých e-shopech neseženou. Dnešní doba je ale podobným experimentům nakloněná a náš pohled vám může pomoci při rozhodování o pomyslném zajíci v pytli. Momentálně například provádíme testování Xiaomi Mi Router CR6606, což je na své schopnosti velmi levný bezdrátový vysílač z nabídky populární čínské firmy.

Model CR6606 je v současnosti jedním z vůbec nejlevnějších routerů, které nabízejí moderní WiFi 6. Mezi jeho další parametry patří duální frekvenční pásma (2,4 a 5 GHz), schopnost vytvoření Mesh sítě, přenášení paketů přes OFDMA a také vysoká maximální rychlost. Ta může v součtu dosahovat až hodnoty 1775 Mbps. Přístroj pohání dvoujádrový procesor s 880MHz kmitočtem a sekunduje mu 256MB operační paměť. I díky tomu má být schopný udržet stabilní spojení až se 128 dalšími zařízeními. Na zádech má WAN zdířku, tři LAN porty a přenos zařizují čtyři antény. Zajímalo by vás, co přesně takový router umí? Neváhejte se zeptat na některé specifické detaily. Testování Xiaomi Mi Router CR6606 provádíme hlavně pro vás, takže se pokusíme na položené otázky odpovědět.

Co by vás na tomto routeru zajímalo?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)