iPhone 12 Pro zničil v rychlostním testu Galaxy Note 20 Ultra. S poloviční kapacitou RAM

test rychlosti iphone 12 galaxy note 20

Samsung Galaxy Note 20 Ultra, jeden z nejvýkonnějších telefonů světa podstoupil test rychlosti s nejnovějším Apple počinem – iPhone 12 Pro. Telefon od jihokorejského giganta patří jistě k nejrychlejším Android telefonům s tou nejnadupanější výbavou. Jak tedy celý test dopadl?

Test rychlosti iPhone 12 Pro a Galaxy Note 20 Ultra

Nutno ještě podotknout, že se jednalo o Snapdragon verzi, nikoliv Exynos. Souboj byl tedy maximálně vyrovnaný. Galaxy Note 20 Ultra disponuje 12 GB operační paměti RAM, zatímco iPhone 12 Pro, ve kterém tiká Apple A14 má pouze 6 GB RAM. Přesto byl dle videa kanálu PhoneBuff jablečný telefon znatelně rychlejší. První kolo vyhrál s časem 1 minuta a 43 sekund, Galaxy Note 20 Ultra stejné kolo zvládl za 1 minutu a 56 sekund.

iPhone 12 Pro vs. Galaxy Note 20 Ultra Speed Test

iPhone 12 Pro vs. Galaxy Note 20 Ultra Speed Test

Když se šlo do druhého kola, měl iPhone 12 Pro náskok 13 sekund, čehož náležitě využil. Končil s časem 2 minuty a 24 sekund, Galaxy Note 20 Ultra pak s časem 2 minuty a 41 sekund. Tato čísla nemusí vypovídat tak velký rozdíl, ovšem pokud se podíváte na video, je poměrně dosti viditelný.

Co říkáte na tento výsledek?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)