Test odolnosti Xiaomi Mi 11. Jak si vede nová vlajková loď?

Xiaomi Mi 11 test odolnosti

Zack z kanálu JerryRigEverything provedl svůj tradiční test odolnosti nejnovějšího Xiaomi Mi 11. Jedná se o vlajkový telefon, který samozřejmě nabízí to nejlepší. Zmínit můžeme 108 MPx fotoaparát, Snapdragon 888 nebo brilantní OLED displej. A jak tedy dopadl?

Xiaomi Mi 11 test odolnosti

Tělo telefonu Xiaomi Mi 11 je tvořeno z kovu a skla a telefon působí v ruce opravdu odolně a hodnotně. Displej, který pokrývá sklo Gorilla Glass Victus se začíná škrábat někde na úrovni 6, stejně je na tom také zadní strana, kterou ale pokrývá Gorilla Glass 5. Poté přišel na řadu zapalovač. Každý telefon který projde rukami Zacka musí projít tímto peklem. Samozřejmě na displeji zůstala stopa, avšak většina poškozeného místa se vrátila do původního stavu.

Is the Xiaomi Mi 11 Pretending? – Durability Test!

Is the Xiaomi Mi 11 Pretending? - Durability Test!

Nakonec zkoušel Zack telefon ohnout/zlomit, což se mu nepovedlo. V telefonu sice nepříjemně prasklo a zaskřípalo, ovšem dále fungoval. Pokud se tedy bojíte toho, že svůj telefon snadno rozbijete, mohlo by být Xiaomi Mi 11 zajímavou volbou, jelikož dle tohoto testu vydrží docela dost. Pokud se chcete dozvědět více informací, určitě se podívejte na celé video.

Co na odolnost nového Xiaomi říkáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek