Test odolnosti Galaxy Note 20 Ultra dopadl dobře až na jednu věc. Kterou?

test odolnosti galaxy note 20 ultra

Stejně jako u většiny nových telefonů provedl Zack z kanálu JerryRigEverything tradiční test odolnosti na Galaxy Note 20 Ultra. Prozradíme, že si telefon vede ve všech aspektech poměrně dobře, až na jednu jedinou. Pojďme se na to tedy podívat.

Test odolnosti Galaxy Note 20 Ultra

Co se týče tradičního škrábání displeje, první škrábance se objevují na úrovní 6 dle stupnice Mohs. Jedná se tedy přibližně o stejný výkon, který podala minulá generace Galaxy Note 10. Nutno dodat, že Galaxy Note 20 chrání sklo Gorilla Glass Victus.

Galaxy Note 20 Ultra Durability Test – What is ‘Victus’ Glass?

Galaxy Note 20 Ultra Durability Test - What is 'Victus' Glass?

Co se týče ostatních testů, ty vydržel telefon překvapivě dobře. Zack následně rozebral zadní stranu a podíval se na zoubek fotoaparátům. Testu neuniklo ale ani například pero S Pen. Překvapila také ultrazvuková čtečka otisků prstů, která fungovala i přesto, že byl displej hodně poškrábaný. Když přišel na řadu tradiční test se zapalovačem, zůstala část displeje poškozená. Jinak si ale telefon vedl velmi dobře.

Co říkáte na odolnost nového Samsungu?

Zdroj: JerryRigEverything

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)