TOPlist

Tento chytrý prsten z titanu vám za babku změří teplotu pokožky. Dá se s ním i plavat

chytrý prsten
  • Kuura Smart Ring je vyroben z titanu a syntetické pryskyřice
  • Umí měřit sportovní aktivitu a dá se s ním i plavat
  • Zaujme třemi barevnými verzemi a pořádně nízkou cenou

O chytré prsteny je čím dál větší zájem, a přestože je trh s nimi stále ještě de facto v plenkách, postupně se objevují produkty od dalších a dalších výrobců, takže je více z čeho vybírat. Nedávno jsme vám představili cenově atraktivní a velmi konkurenceschopné řešení od společnosti Noise a nyní se na trh dostává ještě levnější hračka.

Kuura Smart Ring se nyní dá zarezervovat, díky čemuž vyjde na pouhých 99 dolarů (2 300 Kč v přepočtu) namísto běžných 199 dolarů (asi 4 700 Kč). Současně s krásnou slevou zájemci obdrží také doživotní členství, které by normálně stálo 10 dolarů (240 Kč) měsíčně. Kampaň na crowdfundingové platformě Kickstarter odstartuje 16. dubna.

kuura smart ring

Vnitřní část prstenu je pokrytá titanem, zatímco vnitřek je tvořen syntetickou pryskyřicí, která chrání elektrické součástky před vodou, takže je vhodný i pro plavce. Samozřejmostí jsou funkce jako sledování fyzické aktivity, při nichž se pochopitelně kromě sportovních statistik zaznamenávají i údaje o životních funkcích, monitorování spánku včetně jednotlivých fází či měření teploty pokožky. Výrobce dále láká hlídání stresu, únavy či hladiny kyslíku v krvi. Zda máte prsten nasazený, sleduje infračervené světlo.

Kuura Smart Ring byl ukázán ve třech barevných variantách, a to černé, zlaté a stříbrné. K dispozici má být ve velikostech 6–13, aby si mohl vybrat opravdu každý.

Co se vám na chytrých prstenech líbí nejvíc?

Zdroje: Kuura, Kickstarter, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)