Unikl seznam Xiaomi, Redmi a POCO mobilů pro třetí kvartál roku 2020

telefony Xiaomi Redmi Poco 2020

Před pár hodinami se na internet dostal přepis zajímavého dokumentu. Má jít údajně o seznam telefonů spřátelených značek Xiaomi, Redmi a Poco, které by měly být představeny či uvedeny na trh od července do září letošního roku. Tedy ve třetím kvartálu. Šiřitel této informace tvrdí, že seznam pochází z interní komunikace mezi zaměstnanci Xiaomi a bylo nutné jej dešifrovat. Nicméně se sluší také říct, že i když tuto zprávu přebíráme od serveru GizmoChina, tak z nimi uváděného zdroje už informace stihly zmizet. Může tak jít o rychle smazaný podvrh, nebo se naopak autor zalekl právních potíží a seznam byl pravý. Následující informace každopádně berte s rezervou. Mezi uvedenými telefony Xiaomi, Redmi a POCO pro třetí kvartál roku 2020 je například i Xiaomi Mi 10 Lite, který byl pro Evropu uveden před několika dny. Ten jsme tedy vyřadili.

redmi-k30-pro-a-pro-zoom-edition-specifikace-cena

Telefony Xiaomi, Redmi a POCO pro Q3 2020

  • Redmi 9 a Redmi 9A. Očekávaní následovníci loňských modelů 8 a 8A. Mělo by jít opět o velmi levné přístroje.
  • Redmi Note 9S+. Jde údajně o nový název pro Redmi Note 9 Pro Max.
  • POCO X2 Pro. Verze POCO X2 už se prodává v Indii a jde o přejmenované Redmi K30. U X2 Pro se tedy očekává, že to vlastně bude Redmi K30 Pro.
  • Xiaomi Mi 10T. Další důsledek vymýšlení jmen identických telefonů pro různé regiony. Má jít o Redmi K30 pro Evropu.
  • Xiaomi Mi 10T Pro. Stejný případ jako o řádek výš. Jen ve verzi Pro.
  • Redmi X10 4G / POCO F2 / Mi 10S. O tomto telefonu s různými názvy se toho moc neví. Mělo by ale určitě jít o přístroj, který se nepožene za 5G kompatibilitou.
  • Redmi X10 5G/POCO F2 Pro 5G/Mi 10S+ 5G. Tato varianta by měla mít právě 5G schopnosti. Dost možná to bude také jediný rozdíl.
  • Xiaomi Mi 7 2020. Xiaomi Mi 8 už známe a mluví se o nové verzi Mi 6. Toto by mohl být mezičlánek, případně alternativní Mi 6 nebude a místo ní se dočkáme tohoto nového modelu.
  • Xiaomi Mi Mix 4 a Mi Mix 4S. Další pokračovatelé vlajkové série Mix.
  • Xiaomi Mi Zero. Může jít o přejmenovaný Meuzi Zero, který je slavný tím, že nemá konektory ani tlačítka. A taky to může být úplně nové série od Xiaomi.

Na kterou zmíněnou novinku jste nejvíce zvědaví?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)