Které telefony POCO obdrží MIUI 14? Společnost vydala nový seznam

poco android 13 miui 14

Xiaomi nedávno vydalo seznam telefonů, které dostanou v dohledné době nadstavbu MIUI 14 a nyní se svým seznamem dorazilo také POCO. To na svém Twitteru zveřejnilo příspěvek o plánu aktualizací svých telefonů. Je však potřeba dodat, že jde o telefony z Indie, takže se časový harmonogram může od toho evropského trochu lišit.

Některé telefony POCO sice běží na MIUI 14 už teď, ale většinou jde o verzi, která běží na starším Androidu 12. Tyto aktualizace v sobě zahrnou nejnovější Android 13 a spolu s ním spojené výhody. Prvním telefonem POCO, který obdrží Android 13 bude POCO X5 Pro 5G, který se objevil nedávno i na našem trhu. Následovat budou modely POCO F4 5G, F3 GT, X3 Pro, M5, M4 5G a C55 a to sice ve druhém čtvrtletí letošního roku. V tom třetím se mohou těšit majitelé modelů POCO M4 Pro, X4 Pro 5G a M4 Pro 5G.

Jaké novinky obsahuje MIUI 14?

  • Engine photon umožňující vývojářům vytvářet rychlejší a úspornější aplikace
  • nové widgety
  • nové ikony
  • složky s aplikacemi
  • vylepšené soukromí a zabezpečení
  • snadnější propojení s dalšími produkty Xiaomi
  • nové možnosti v rámci rodinného sdílení

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak se vám zatím líbí systém MIUI 14?

Zdroj: Twitter POCO

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)