Máte telefon s průstřelem v displeji? Vyzkoušejte parádní aplikaci Energy Ring

telefon s průstřelem v displeji energy ring

V posledních zejména dvou letech se na trhu objevují převážně telefony s průstřelem v displeji. Nejprve na to uživatelé nadávali hned z několika důvodů, přičemž ten hlavní byl, že průstřel narušuje samotný displej. Ve většině Android nadstaveb jde ale skrýt tak, že jeho místo zaplňuje černý pruh. Nakonec jsme si ale všichni zvykli a tak by se vám možná mohla líbit aplikace Energy Ring. K čemu slouží?

Pokud nevíte o co jde, pochází od vývojářů IJP a umožňuje zobrazit okolo průstřelu aktuální úroveň baterie poměrně stylovým způsobem. Existuje už poměrně dlouho, ovšem nyní získává podporu pro několik dalších telefonů jako je třeba Galaxy Z Flip 3, Galaxy Z Fold 3 nebo Google Pixel 5. Tyto telefony se tedy přidávají k již podporovaným modelům, mezi něž patří třeba řada Galaxy S21, OnePlus 8 Pro, 8T nebo Nord 2 nebo mobily od Huawei či Motoroly.

Energy Ring Battery Indicator General Edition | All Android Device | Hole Punch Cool Animation

Energy Ring Battery Indicator General Edition | All Android Device | Hole Punch Cool Animation

Energy Ring - Universal Edition!
Energy Ring - Universal Edition!

Pokud tedy některý z podporovaných telefonů máte, můžete si stáhnout nejnovější verzi aplikace Energy Ring již nyní z Google Play. V případě nemáte telefon z Google službami, využijte link z APKMirror.

Jak se vám aplikace líbí?

Zdroj: androidpolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)