Telefon Oppo N1 se CyanogenModem se bude prodávat ve speciální edici

oppon1_ico

Když byl na konci září představen telefon Oppo N1, informovali jsme o tom, že “by se mohly objevit také speciální edice, kde by byl CyanogenMod nainstalován již při vybalení telefonu z krabice.” To se nyní stává realitou – čínský výrobce Oppo oznámil, že bude prodávat limitovanou edici své vlajkové lodi s alternativním firmwarem CyanogenMod jako výchozím operačním systémem. Ve standardní variantě přitom na tomto telefonu běží Android 4.2 s nadstavbou ColorOS, nicméně i do této verze lze nainstalovat CM přes oficiální recovery. Limitovaná edice poběží na CyanogenModu hned od prvního zapnutí zařízení.

Telefon Oppo N1 se bude prodávat také s předinstalovaným CyanogenModem Telefon Oppo N1 se bude prodávat také s předinstalovaným CyanogenModem

Kromě všech funkcí obvyklých pro CyanogenMod a vizuální styl bližší “holému” Androidu bude součástí také “extra CyanogenMod příslušenství” – samolepky, obaly a pouzdra představující maskoty CM a Oppo.

Jak se dá očekávat od úzké spolupráce mezi Oppo a CM, CyanogenMod na N1 bude plně podporovat dané zařízení a veškeré jeho funkce. “CyanogenMod tým upravil na míru svůj software, aby podporoval všechny specifické vlastnosti Oppo N1 včetně dotekového panelu na zadní straně, dálkového ovládání Bluetooth, revoluční otočné kamery a také jedinečných funkcí z ColorOS jako je probuzení telefonu poklepáním na displej a bezdoteková gesta.”

Oppo N1 CyanogenMod Edition bude mít mezinárodní premiéru v prosinci a jeho cena bude stejná jako u běžného modelu N1 – tedy 3498 čínských jüanů, což je v přepočtu 11 600 Kč.

Zdroj: Android Central.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

kalkulacky_ico

SvětAndroida doporučuje: 4 kalkulačky

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
9 min. uložit na později

Komentáře (7)