TOPlist

Očekávaná Nokia 9 se představí zároveň s novou verzí modelu Nokia 8

telefon nokia 9 cz

Ohledně telefonu Nokia 9, který by měl přijít s minimálními rámečky, je v poslední době hodně rušno. To znamená jediné, oficiální představení je za rohem. Podle posledních informací se představí 19. ledna na akci v Číně. Společnost HMD Global, která se stará o výrobu telefonů Nokia, si údajně připravuje i překvapení v podobě vylepšené verze Nokia 8 (2018).

Nokia 9 se představí již za měsíc

Společnost HMD Global pořádá 19. ledna akci v Číně. Nyní už víme, co bude pravděpodobně hlavním tématem akce. A to nové vlajkové modely pro rok 2018. Už v minulosti se představil telefon Nokia 6 nejprve v Číně, a to s předstihem několika týdnů. Teď to vypadá, že stejná situace nastane i s dražšími vlajkovými modely.

nokia-9

Na stejně události se má ukázat i vylepšená verze telefonu Nokia 8. O jaké vylepšení se přesně bude jednat, není jasné. Dokážeme si ale představit, že by se mohlo jednat o podobné vylepšení jako v podobě HTC U11 a HTC U11+. A to z toho důvodu, že se spekuluje o nasazení displejů s poměrem 18:9 u obou modelů. Minimálně u Nokia 9 už je to jasné. Oba telefony pak poběží na Snapdragonu 835, chybět nebude ani duální fotoaparát. Už dříve se na internetu objevily rendery, jak by mohla novinka od HMD Global vypadat. V náhledu také můžete vidět Nokia 9 v obalu, který se objevil na Amazonu.

Těšíte se na Nokia telefony s minimálními rámečky?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)