Konec čekání: Telefon LG G Flex 2 obdržel aktualizaci

Telefon LG G Flex 2

Mnoho uživatelů už hladově očekává aktualizaci na Android 7.0. Majitelé LG G Flex 2 se však můžou teprve nyní radovat z Marshmallow. A vypadá to, že na “pozapomenutý” telefon LG G Flex 2 to bude i poslední velká aktualizace.

Telefon LG G Flex 2: Prohnuté zařízení konečně s Android 6

Tento telefon to neměl vůbec jednoduché, na trh přišel s “problémovým” Snapdragonem 810, čímž ho hned část lidí odsoudila. Po vydání se ukázalo, že částečně měli pravdu, zařízení se umí čas od času velmi pěkně zahřát. Některé stroje navíc měly problém s příliš nažloutlým displejem. Těch chyb bylo ale víc a za cenu 20 tisíc korun, se kterou telefon startoval na českém trhu, se z něho stal propadák.

lg-g-flex-2-android-6

Díky tomu ale velmi rychle začala padat cena, kdy se telefon brzy dostal na cenu 6,5 tisíce. Za tolik peněz už hodně lidí oželelo neduhy a rozhodlo se jej koupit. A právě ti se můžou radovat, protože LG uvolnilo aktualizaci na Android 6.0.1 Marshmallow. Ta se vám nabídne po připojení telefonu k počítači přes LG PC Suite.

Vzhledem k tomu, jak dlouho trvalo LG vydat aktualizaci pro Marshmallow, těžko se dá očekávat, že pro G Flex 2 přijde i Nougat. Hovoří se o aktualizaci pro LG G4, G5 a V10, ale o ohnutém telefonu vůbec. Takže je to velmi nepravděpodobné.

marshmallow-lg-g-flex-2

LG zatím seznam změn pro Marshmallow na G Flex 2 nevydalo, z rychlého průzkumu systému jsme si ale žádné nové, nebo naopak vymazané aplikace nevšimli. Plynulost systému nám ale přijde pocitově lepší a na otestování výdrže baterie, to chce ještě pár dní. Bezpečnostní aktualizace platformy Android je pak z 1. září 2016.

Myslíte, že LG G Flex 2 dostane i aktualizaci na Nougat?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (9)