Telefon Huawei Nova se vrací. Nabídne duální fotoaparát a 18:9 displej

huawei nova 3 telefon

Telefon Huawei Nova 3 se objevil v plné parádě poté, co byl certifikován na čínském trhu. Známe tak nyní s předstihem specifikace i vzhled. Půjde už o několikáté zařízení ze střední třídy, které obdrží displej s trendy poměrem 18:9. Dále také nebude chybět duální fotoaparát.

Telefon Huawei Nova 3 se ukázal ze všech úhlů

Zajímavé je na tomto telefonu fakt, že Huawei dokázal vměstnat čtečku otisků na přední část telefonu, a to i když má trendy displej s poměrem stran 18:9. Velikost displeje je 5,93 palce a má rozlišení 2160 x 1080 pixelů. O výkon se bude starat procesor Kirin 670, který má doplňovat 3GB RAM a 32GB úložiště, k dispozici by měla být i dražší verze se 4GB RAM a 64GB úložištěm. Baterie bude mít kapacitu 3 340 mAh.

huawei nova 3 spekulace

Potěší to, že zůstává 3,5mm jack, který je hned vedle USB-C konektoru. Chybět nebude ani infračervený port a podpora microSD karet. Telefon má mít celkem čtyři fotoaparáty, zadní duální fotoaparát má 20 + 16 MPx. Přední selfie kamera pak 20 + 2 MPx. Představit by se měl tento telefon ještě v prosinci, cena by se měla pohybovat kolem částky 350 eur, tedy cca 9 000 Kč.

Líbí se vám trendy displeje s poměrem stran 18:9? Těšíte se, až se budou dostávat do střední třídy?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)