Soutěž! Napiš nám svůj příběh a vyhraj telefon Honor 6A

honor 6a soutez

Vánoční kolotoč je v plném proudu, v těchto dnech vrcholí nákupy dárků, začíná se řešit pečení cukroví, zdobení stromků atd. Nedílnou součástí Vánoc jsou také návštěvy u rodiny anebo u přátel. Oblíbeným tématem jsou nejen události z uplynulého roku, ale i plány na rok budoucí. Častokrát slyšíte velmi zajímavé příběhy. A právě ty budou hrát hlavní roli v naší soutěži se společností Honor. Soutěžit budeme o 2 mobilní telefony Honor 6A, který může sloužit buď přímo vám, anebo jej můžete darovat.

Napište “příběh” vašeho nového telefonu Honor 6A a vyhrajte ho!

Mobilní telefon Honor 6A je určen opravdu pro každého. I v naší recenzi dopadl Honor 6A velmi dobře a nejvíce potěší především nenáročné a začínající uživatele, kteří hledají dobrý poměr ceny a výkonu.

Potěší také velmi dobrá výdrž na jedno nabití, nebo kvalitně zpracovaná konstrukce. To jsme si i nedobrovolně vyzkoušeli při testování, kdy nám Honor 6A vypadl z poměrně velké výšky na betonový podklad. Výsledkem bylo ale jen několik oděrek na stranách smartphonu. Odolnost zvyšují i kovová záda, která se v této cenové kategorii jen tak nevidí. Tento telefon můžete pořídit do konce prosince za zvýhodněnou cenu 2999 Kč anebo jej vyhrát v soutěži se Světem Androida.

Honor 6A

Honor 6A

1.0
 • Displej 5.0, 720 x 1280 pixelů, IPS LCD, 294 ppi
 • Procesor Qualcomm Snapdragon 430, Octa-core
 • RAM 2GB
 • Fotoaparát 13 MP
 • Baterie 3020 mAh
 • Cena od 2 540 Kč

Soutěž o chytrý mobilní telefon Honor 6A

Tentokrát soutěž vezmeme za trochu jiný konec. Nepůjde v ní o štěstí ani o znalosti telefonů, ale o váš příběh. Smartphone Honor 6A chceme předat někomu, kdo nový telefon chce a potřebuje. Proto nás zajímá, co byste s novým telefonem dělali a jak byste ho používali. Anebo pokud znáte někoho, kdo by nový telefon využil, napište nám a možná se jeho příběh stane skutečností. Nejzajímavější příběhy vybereme a odešleme zástupcům společnosti Honor, kteří následně vyberou výherce.

Můžete vyhrát 2x Honor 6A

 1. smartphone Honor 6A
 2. smartphone Honor 6A

 

Pro odeslání vašeho příběhu prosím používejte formulář výše, který se vám zobrazí jakmile se registrujete a přihlásíte na naše webové stránky. Soutěž potrvá až do 26. prosince, takže na napsání příběhu budete mít čas i po Štědrém dnu, kdy už je mnohem větší pohoda. Klidně to můžete pojmout jako pozdní dopiš Ježíškovi :). Milý Ješíšku, přeji si vyhrát Honor 6A protože … a dělal bych s ním … Výherce vybereme ještě do konce roku 2017 a hned na začátku ledna 2018 se může těšit z výhry.

Pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz ve spolupráci se společností Honor.
 2. Soutěžící souhlasí se zpracováním kontaktů pro marketingové účely Světa Androida.
 3. Soutěž se koná v termínu 12. 12. 2016 22:00 – 26. 12. 2017 23:59.
 4. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 5. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří odešlou příběh přes formulář a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 6. Po ukončení soutěže budeme 2 výherce kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 7. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny.
 8. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 10. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Těšíme se na vaše příběhy a přejeme kreativní mysl!

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)