Teclast T50 je nový tablet s 2K displejem, Androidem 11 a podporou LTE

teclast t50

Nedávno jsme vás informovali o velmi levném tabletu Teclast P25 a nyní oznamuje Teclast T50. Ten se bude prodávat opět na Aliexpressu a nabízí poměrně zajímavé specifikace. rozhodující však bude výsledná cena. Pojďme se tedy podívat na specifikace.

Teclast T50 představen

Jistě tím největším lákadlem bude 11palcový IPS panel s rozlišením 2000 x 1200 pixelů. Potěší také velmi tenké rámečky a tenké tělo (7,5 mm). Na první pohled nám tablet připomíná iPad Pro (2018 a novější). Na přední straně nalezneme rovněž 8Mpx selfie kamerku a na zadní pak 20Mpx hlavní snímač od Sony. Potěší také čtveřice reproduktorů a nebo 7 500mAh baterie s podporou 18W nabíjení. Nechybí samozřejmě ani podpora LTE připojení a po vybalení z krabice na nás čeká systém Android 11 s vlastní nadstavbou.

Jediný otazník visí nad použitým čipsetem. Je jím totiž UNISOC T618 v kombinaci s 8 GB RAM. Tato firma je totiž známá tím, že vyrábí čipsety zejména pro levná zařízení. Tablet Teclast T50 navíc bude vůbec prvním zařízením s tímto čipem.

Jaký tablet máte doma vy?

Zdroj: teclast

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)