Teclast M40 Plus nabízí za nízkou cenu Full HD displej a Android 12

teclast tablet

Teclast patří mezi známé výrobce levných Android tabletů a nyní přichází na trh s dalším modelem M40 Plus, který bude cílit na nenáročné uživatele, kteří hledají dobrý poměr mezi cenou a výkonem.

Teclast M40 Plus se může pochlubit poměrně solidním 10,1palcovým IPS panelem s rozlišením 1920 x 1200 pixelů a tradičním poměrem stran 16:10. Kromě displeje se na přední straně nachází také 5Mpx selfie kamerka. Výkon zde obstarává čip MediaTek Kompanio 500 (též označovaný jako MT8183) v kombinaci s 8 GB LPDDR4x RAM a 128GB úložištěm typu UFS 2.1. To je možné navíc rozšířit díky microSD slotu.

Zadní strana dostala jediný 8Mpx zadní fotoaparát s LED bleskem, nechybí pak audio jack ani stereo reproduktory. Do tabletu se vešla poměrně velká 7000mAh baterie a potěší také čistý Android 12. K objednání je na Aliexpressu za cenu 4000 korun, což je celkem slušná cena.

Odkazy

Některé odkazy do obchodů mohou obsahovat tzv. affiliate parametr, díky kterému získá redakce malý zlomek z prodejní ceny. Finální částku ovšem takový odkaz neovlivňuje a produkty v žádném případě nejsou vybírány dle výše provize. Nákupem přes tyto odkazy podporujete provoz Světa Androida. Děkujeme za pochopení.

Co říkáte na tablety Teclast?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)