TCL uvedlo v ČR chytré brýle NXTWEAR G. Evoluční mezikrok?

chytré brýle TCL NXTWEAR G

Společnost TCL uvedla na trh v ČR nové chytré brýle TCL NXTWEAR G Wearable Display Glasses, a to dokonce jako v první zemi v Evropě vůbec. Novinka je vybavená dvěma mikro OLED displeji s rozlišením Full HD a přitom díky průhlednosti zvládne fungovat i jako běžné sluneční brýle. Jsou schopné posloužit například jako přenosné domácí kino, obrazovka pro hráče nebo displej zajišťující více soukromí při práci i zábavě doma či na cestách.

Díky velikosti a rozlišení zmíněných integrovaných displejů prý chytré brýle TCL NXTWEAR G dokáží nahradit 140″ televizor a současně jsou propojitelné s více než 100 zařízeními včetně mobilů či notebooků. Je ovšem potřeba počítat s jednou podstatnou podmínkou – kvůli absenci baterie musejí být připojené k hostitelskému přístroji přes USB-C.

Na nejmodernějších chytré brýle tedy nemají, nicméně s celkem sympatickou cenou mohou najít spousty nových spokojených majitelů. V ČR se tato novinka od TCL začíná prodávat za 14 999 Kč. Třeba byste ji ještě stihli sehnat někomu pod stromeček.

Které chytré brýle vás zatím zaujaly nejvíc?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)