TCL uvedlo dětské MOVETIME Family Watch 2 s kamerou a LTE

TCL MOVETIME Family Watch 2 představení

Společnost TCL dnes představila na veletrhu MWC 2021 několik zajímavých technologických novinek. Patří mezi ně mimo jiné i chytré hodinky MOVETIME Family Watch 2, které jsou určené primárně dětem, nepřímo pak jejich rodičům. Jsou vybavené 2mpx kamerou a také LTE konektivitou, což umožňuje spojení třeba i přes videohovor téměř odkudkoli. V hodinkách běží proprietární systém Kids UI založený na Androidu a kromě mobilní sítě se umí připojit i k WiFi a pochopitelně k mobilu přes Bluetooth.

Novinka má také vlastní GPS modul a umí spustit Google Mapy. Připojení k síti je možný díky nanoSIM a v tomto módu konektivity mají mít TCL MOVETIME Family Watch 2 výdrž až dva dny. Součástí hodinek je i SOS tlačítko. Zmíněné prostředí Kids UI nabídne dětem volbu několika unikátních barevných tapet. Nové hodinky od TCL se v Evropě začnou prodávat během srpna 2021 za cenu 149 euro. To je zhruba 3 800 Kč. Budou k dispozici v modré a růžové barvě, přičemž řemínky (20 mm) jsou klasicky vyměnitelné.

Co dalšího byste čekali od dětských hodinek?

Zdroj: TZ TCL

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)