TOPlist

75palcová TCL televize s QLED v super slevě! Má 144Hz displej, VRR a slušné reproduktory Onkyo

tcl google tv sleva
  • Velmi dobrý televizor TCL 75C735 můžete nyní koupit za skvělou cenu
  • Původně začínal na 45 tisících, teď je za polovic
  • Má QLED panel, slušné reproduktory a 144Hz obnovovací frekvenci

O televizoru TCL řady C735 jsme už několikrát psali, většinou šlo ale o slevy na modely s menší úhlopříčkou. Nyní je ve velmi zajímavé akci také 75palcová verze, která poskytne dostatečně velký obraz i na pokrytí velkého obýváku. Model z roku 2022 začínal na 45 tisících, postupně spadl někam na 28 tisíc, ale nyní jej můžete pořídit za 22 393 korun, což je velmi zajímavá nabídka, která bude hledat konkurenci poměrně těžko.

Neprahnete-li po Mini LED, případně OLED televizoru, bude pro vás TCL 75C735 patrně skvělou volbou a je jedno jestli si chcete užívat filmy nebo jste hráč. Displej pochopitelně nabízí 4K rozlišení a nechybí mu technologie QLED v čele s podporou všech možných HDR formátů včetně HDR10 a Dolby Vision. Hráči ocení až 144Hz obnovovací frekvenci s podporou variabilní obnovovací frekvence a Freesync Premium, takže nebude problém k televizoru připojit nejen Playstation 5 či Xbox Series X, ale třeba i herní počítač. Klíčovou součástí je podpora HDMI 2.1, které umožňuje posílat z konzolí obraz ve 4K/120 Hz.

Za zmínku stojí také reproduktory Onkyo, od nich sice nelze čekat zázraky, ale na svou cenu hrají poměrně solidně a nabízejí výkon až 60 W, samozřejmě i ony podporují Dolby Atmos. Součástí všech televizorů TCL je i systém Google TV a u modelu 75C735 tomu není jinak, můžete se tedy těšit na plejádu několika tisíc podporovaných aplikací včetně podpory Google Asistenta. Vše doplňuje pěkný minimalistický design s kovovým rámem a stojánek uprostřed, který je mnohdy praktičtější než nožičky.

Cena: 22 393 Kč

Za něco málo přes 22 tisíc je TCL 75C735 velmi dobrou volbou pro všechny uživatele, kteří chtějí velký, ale zároveň kvalitní televizor, na němž si tu a tam zahrají nějakou tu hru. Mám s ním osobní zkušenost, nedávno jsme do rodiny kupovali 55palcovou variantu a za více než rok používání s ní není jediný problém.

Máte zkušenosti s televizory od TCL?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)