TOPlist

Televize za půl milionu, která se vám možná ani nevejde do obýváku. Vyrábí ji TCL a dá se koupit i v Česku!

Televize TCL 115X955 Max Česko
  • Koupě televizí s těmi největšími úhlopříčkami se může pořádně prodražit
  • Novinka od TCL se prodává i v Česku a vyjde na půl milionu korun
  • Má 115 palců, 4K rozlišení, 144Hz frekvenci a pracuje s technologií QD-Mini LED

Každý do své zábavní elektroniky investuje jinak. Někdo si koupí drahý herní počítač s nadupanými komponenty, jiného zase více láká špičková televize se skvělými parametry a dlouhou úhlopříčkou. Jednu takovou představil čínský výrobce TCLstojí půl milionu korun a možná se vám ani pořádně nevejde do obývacího pokoje.

TCL 115X955 Max je skutečně obří 115palcový televizor. Na ploše s téměř třímetrovou úhlopříčkou se nachází více než 20 000 zón Mini LED 6. generace, která je navíc kombinována s podsvícením QLED PRO. V souvislosti se zobrazovací technologií „QD-Mini LED“ výrobce láká na výkonné přesné kontrasty či ostrý a barevný obraz v HDR kvalitě.

TCL 115X955 Max

Televizor spoléhá na 4K rozlišení a 144Hz obnovovací frekvenci, která však v herním režimu může poskočit až na 240Hz hodnotu. Samozřejmostí je přítomnost Google TV, díky čemuž spotřebitelé dostanou přístup k tisícům nejrůznějších aplikací. Za zmínku pak dále stojí třeba podpora AMD FreeSync Premium Pro, HDR10+ či Dolby Vision. Konektivitu s herním hardwarem zajišťuje moderní rozhraní HDMI 2.1.

TCL 115X955 Max, která je údajně největší QD-Mini LED televizí na světě, v Česku dostala oficiální cenu 499 990 Kč. Za tuhle částku si ji lze pořídit na Alze.

Kolik jste ochotni utratit za televizi?

Zdroj: Tisková zpráva

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)