T-Mobile představil nový tarif, cílí hlavně na dataře

nový tarif t-mobile

Blíží se Vánoce a s nimi i každoroční slevy a speciální nabídky. Své zákazníky již před nedávnem “obdaroval Vodafone“. Pozadu nezůstal ani mobilní operátor T-Mobile, který na svých stránkách představil nový tarif. Cílí zejména na dataře, pro které připravil 11 GB dat za 494 Kč měsíčně.

Zmíněný datový limit můžete čerpat v rámci celé Evropské unie. Mimo mobilní data nový tarif od T-Mobile nabídne také volné minuty a SMS. Každý měsíc tak máte k dispozici 100 volných SMS a 100 volných minut do všech sítí. Po vyčerpání limitu vás minuta volání vyjde na 3,50 Kč a SMS na 1,50 Kč.

Součástí nabídky je pak i speciální bonus v podobě neomezených dat na 30 dní zdarma. Nový tarif si můžete na stránkách T-Mobile sjednat až do konce tohoto roku, tedy 31. 12. 2020. Stanovené podmínky smlouvy zůstávají v platnosti až do doby, kdy se rozhodnete pro jiný tarif.

Shrnutí tarifu:

  • Datový limit: 10 GB + 1 GB v aplikaci Můj T-mobile
  • Volání a SMS: 100 volných minut a 100 volných zpráv do všech sítí
  • Cena za volání po vyčerpání volných minut: 3,50 Kč za minutu
  • Cena SMS po vyčerpání volných SMS: 1,50 Kč za zprávu
  • Bonus: neomezená data na 30 dní zdarma
  • Měsíční paušál: 494 Kč

Zaujal vás nový tarif operátora T-Mobile?

Zdroj: T-Mobile

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (19)