Kde sehnat ty nejlepší tapety na mobil? Máme těchto 5 tipů

tapety na mobil tapety na plochu tapeta stažení

Personalizace, tedy přizpůsobení určitého prostředí dle vlastního vkusu a potřeb, je i ve světě chytrých telefonů velké téma. Řada uživatelů se chce nějak odlišovat od ostatních nebo zkoušet zajímavé dostupné možnosti. Z vnější strany může jít třeba o obaly nebo nějaké ozdoby, přímo v systému se pak dostávají příležitost například alternativní zvuky, ikony a hlavně tapety na plochu.

Jestli hledáte inspiraci, kde různá grafická pozadí pro svůj mobil hledat, mrkněte na následujících 5 tipů, které jsme z vlastní zkušenosti poskládali. Půjde o tři aplikace z Obchodu Play, které stažení a instalaci tapety rovnou zprostředkují, a dva weby, na kterých se nacházejí zajímavé obří galerie obrázků ke stažení.

I u tapet se mějte na pozoru

Doporučené aplikace mají v Obchodě Play velmi dobré hodnocení a také statisíce či miliony stažení, přesto u nich buďte obezřetní. Nejen skrze zmíněné reklamy můžete být vyzváni třeba k přihlášení nebo propojování účtů, což není dobrý nápad a hlavně to vůbec není potřeba.

Dvě uvedené aplikace fungují na principu „nákupu“ tapet za kredity. Ty však není úplně nutné pořizovat za reálné peníze, získat je můžete sledováním reklamních videí. U třetí jsou poskytovány tapety rovnou za zhlédnutí videa. Ano, mohli byste tento obsah hledat i jinde na internetu či v jiných aplikacích, ale pravděpodobně mnohem obtížněji. Tady výměnou za chvilku pozornosti dostanete naservírovány obří databáze.

Tapety na mobil: 5 tipů, kde je stahovat

Aplikace GRUBL

GRUBL™ 4D Live Wallpapers + AI
GRUBL™ 4D Live Wallpapers + AI

Spousta tapet v této aplikaci je „zdarma“, což znamená, že se dají stáhnout a nainstalovat po zhlédnutí reklamy. A když ne, tak jste u každé položky informováni o tom, kolik kreditů stojí. JIž stažený obsah je v aplikaci evidován.

Aplikace Pixel 4D

Pixel 4D™ Live Wallpapers
Pixel 4D™ Live Wallpapers

Tato aplikace vás hned po spuštění (a pak opakovaně i později) vyzve k zaplacení prémiového účtu. To ale můžete klidně ignorovat a pokračovat v procházení obsahu. Tady se nehraje na kredity, stažení je zpřístupněno po zhlédnutí reklamy.

Aplikace WallCraft

Wallcraft Cool 4K Wallpaper 4D
Wallcraft Cool 4K Wallpaper 4D

V případě tohoto nástroje jde o kombinaci kreditového systému a stahování na základě zhlednutí videa. Aplikace je velmi hezky zpracovaná, nicméně samotné tapety dává ke stažení jako běžné JPG soubory. Některé extra exkluzivní tapety už jsou podmíněny placeným členstvím.

Web Pexels

Jedna z největších obrázkových free databází světa má i plno tapet na míru pro mobilní telefony. Zadejte do vyhledávání např. „wallpaper phone“ a dostanete skoro 50 tisíc výsledků. Veškerý obsah je k využití zdarma.

Web DeviantArt

Velmi populární portál s nepřeberným množstvím digitálního umění. Najdete zde díla profíků i nadšených amatérů. A to včetně spousty tapet pro počítač, telefony a další myslitelná zařízení. Jen počítejte s tím, že první podmínkou pro stahování je vytvořený účet a velká část děl je za poplatek. Nicméně budete mít jistotu, že si pořizujete skutečný originál přímo od autora.

Bonusové tipy od našich čtenářů:

Backdrops - Wallpapers
Backdrops - Wallpapers

WalP Pro - Stock HD Wallpapers
WalP Pro - Stock HD Wallpapers
tapety Android WalP Pro
Zedge™ Wallpapers & Ringtones
Zedge™ Wallpapers & Ringtones

Který tip vám nejvíc vyhovuje? Nebo máte jiný zdroj?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)