Chcete tapetu z první betaverze Androidu 11? Je dostupná ke stažení

tapeta beta Android 11

Jestli patříte mezi ty, kteří chtějí mít poslední novinku co nejdřív otestovanou, osahanou, nainstalovanou nebo alespoň zdánlivě zprostředkovanou, něco pro vás máme. Pokud vyhlížíte příchod nového systému Android 11, ale současně nemáte možnost či odvahu zkusit nainstalovat aktuálně dostupnou testovací verzi, můžete váš mobil alespoň “převléct” do podobného stylu. Na internetu se totiž objevila tapeta, která s beta verzí Android 11 přišla. Není na ní nic extra zvláštního, jde jen o obyčejný PNG obrázek. Na rozdíl třeba od Super Wallpapers pro MIUI 12 od Xiaomi, které efektně animují prostor kolem planet. Jestli ale chcete telefonu dopřát tímto způsobem alespoň trochu nádech nového systému, máte možnost.

Tapeta z beta verze systému Android 11 je vlastně k dispozici ve dvou verzích. Než se podařilo ji vypreparovat přímo z telefonů, designér @Arthur1992aS ji téměř přesně replikoval a poslal do světa sám. Později se objevila také originální verze, která ukázala na několik odchylek. Originál je nicméně dostupný pouze ve Full HD, zatímco fanouškovské dílo je ke stažení v o něco vyšším rozlišení. Volba je tedy na vás, jestli budete chtít jednu z tapet použít. Připomeňme, že po první betaverzi přijde ještě druhá a na podzim bychom se měli dočkat ostrého vydání.

Vyzkoušíte tapetu z betaverze jedenáctého Androidu?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)