Take Flight! je nová hra s parádní retro grafikou

take flight

Někteří z vás budou vědět o hře Cuphead, která vyšla v minulém roce na PC a herní konzole. Lišila se jednou zvláštní věcí. A to retro grafikou, která připomínala staré animované filmy Walta Disneyho z předválečné doby. Take Flight! je nová mobilní hra, která má velmi podobnou retro grafiku. Pojďme si ji více představit.

Take Flight! připomíná staré animované pohádky

Hra byla kompletně ručně namalována a následně animována takovým způsobem, aby připomínala staré pohádky, které vycházel kolem roku 1930. Po stránce hratelnosti se dá Take Flight! do žánru nekonečných běhaček vedle Flappy Bird, Temple Run apod.

TAKE FLIGHT! Short animation (take flight game sponsored)

TAKE FLIGHT! Short animation (take flight game sponsored)

V letadle se snažíte doletět co nejdále, vyhýbáte se překážkám a sbíráte věci. Nepřátelé po vás můžou střílet, Na vaši obranu můžete rovněž využít zbraně, poté magnet, štít a zvýšení rychlosti. Tyto bonusy se budou náhodně ukazovat během hraní a budou k dispozici po omezenou dobu.

Aby byl pocit retro hraní kompletní, k dispozici se i perfektní soundtrack a speciální režim, kde se hra zapne v černobílé barvě, aby tak byl retro pocit dokonán. Hra je k dispozici zdarma ke stažení na Google Play a obsahuje mikrotransakce.

Take Flight!
Take Flight!

Jak se vám líbí grafická stránka hry?

Zdroj: mobilesyrup.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)