TOPlist

Povedený OnePlus Pad dostane nástupce. V čem bude lepší?

OnePlus Pad2 ilustrace
  • Povedený tablet od OnePlus letos dostane nástupce
  • OnePlus Pad2 podle známého insidera vyjde v druhé půlce roku
  • Mohl by se pochlubit nabušeným procesorem od MediaTek

OnePlus v loňském roce vydalo svůj první tablet a letos by podle nejnovějších informací mohl vyjít jeho nástupce. Že se OnePlus Pad2 plánuje na druhou polovinu roku, uvedl na sociální síti X uznávaný insider Max Jambor, který už v minulosti přinesl hromadu detailů o chystaných zařízeních tohoto čínského výrobce. Dočkat bychom se mohli třeba významného upgradu procesoru.

OnePlus Pad se v mnoha ohledech povedl, ale výrobce má stále na čem pracovat. Tablet, spadající do střední třídy, za svou cenu nabízel velice slušný výkon a kvalitní displej s velikostí necelých 12 palců, rozlišením 2800×2000 pixelů a obnovovací frekvencí 144 Hz. Uživatelé i novináři si každopádně stěžovali na nedostatky v softwaru, například limitující možnosti multitaskingu.

oneplus pad go

Nejenže by se OnePlus Pad2 mohl poučit z chyb předchůdce v těchto ohledech, ale zároveň by mohl opět oslnit svým hardwarem. Momentálně se spekuluje, že by tablet mohl být rebrandem nedávno vydaného Vivo Padu 3 Pro, a pokud to bude pravda, půjde o neskutečně atraktivní zařízení.

OnePlus Pad tablet EU Evropa ČR prodej cena

Jestliže OnePlus Pad2 skutečně převezme výbavu ze zmíněného tabletu od Vivo, mohl by nabídnout výkonný čipset MediaTek Dimensity 9300, jenž spoléhá pouze na výkonná jádra a nedisponuje žádnými efektivními, anebo 11 500mAh baterii s podporou 66W dobíjení kabelem. Co se pak týče displeje, využil by 13palcový panel s rozlišením 3,1K a 144Hz frekvencí.

Měli jste někdy zařízení od OnePlus?

Zdroje: X, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)