Table Dragon AR je netradiční česká hra pro rozšířenou realitu. Na starost v ní máte draka

table dragon ar

Čas od času se objeví i netradiční hry pro rozšířenou realitu. Table Dragon AR je přesně jedna z nich. Staráte se v ni o draka. Dalo by se říct, že jde o takové moderní Tamagotchi. A navíc je od českého autora.

Hra Table Dragon AR umožní trénování draka v rozšířené realitě

Nejedná se sice o draky z Hry o Trůny, ale i tak se můžete přiblížit tomu, jak se před mnoha sériemi Daenerys starala o právě vylíhlé draky. Jak už jsme psali výše, po stránce hratelnosti se tato hra do značné míry inspiruje u Tamagotchi.

O draka se musíte starat, včetně krmení, tréninku a učení. Zároveň ho můžete posílat na výpravy, kde sbírá zlato a poklady. Čím více zlata a pokladů nasbírá, tím výše se objevíte na žebříčku. Podobných her je na Google Play hodně.

Avšak Table Dragon AR má jednu specialitu. Odehrává se totiž v rozšířené realitě. K instalaci je potřeba minimálně Android 7.0. Potěší zároveň i to, že se jedná o českou hru. Průměrné hodnocení je prozatím 4.2, nicméně hru hodnotilo pět uživatelů.

Table Dragon AR
Table Dragon AR

Vyzkoušeli jste tuto hru? Jak se vám líbí?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)