Neomezená data zadarmo a bez limitu rychlosti? T-Mobile rozjíždí Sportovní léto

T-Mobile Sportovní léto neomezená data

Čeští operátoři se pro letošní léto evidentně rozhodli předhánět v nabídce zajímavých bonusů u datových přenosů. Před pár dny oznámil svou letní nadílku Vodafone, nyní jej nejen dohání, ale i trumfuje T-Mobile. V rámci akce Sportovní léto poskytne zákazníkům neomezená data, a to i bez zastropování přenosových rychlosti. Akce odstartuje 18. června a potrvá až do konce prázdnin. Sportovní léto si mohou aktivovat jak rezidentní zákazníci T-Mobile a majitelé předplacených karet, tak koncoví uživatelé zákazníků s rámcovou smlouvou.

„Strávili jsme půl druhého roku v online prostředí a naše děti v intenzivní společnosti displejů a obrazovek. Proto jsme se rozhodli Českou republiku vyzvat k aktivitě. Tak, jako jsme ji před dvěma roky rozdatovali, chceme ji letos rozpohybovat. Navíc nás čeká léto ve znamení Olympijských her. S neomezenými daty z našeho nejnovějšího Sportovního balíčku tak můžeme v létě všichni sportovat, ukládat si nebo sdílet data o našich aktivitách, a zároveň nám neunikne žádné z našich želízek v tokijském ohni. S mobilními daty bude mít každý svou sportovní apku po ruce a věřím, že se nejen díky Olympiádě v létě všichni vrátíme do formy”, říká Michal Podlucký, ředitel segmentu rezidentních zákazníků společnosti T-Mobile Czech Republic.

neomezená data na léto t-mobile

Předplacenkáři a koncoví uživatelé firem a institucí potřebují mít aktivní příslušné nastavení datových služeb. Balíček neomezených dat Sportovní léto stačí jednoduše aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Aktivace bude možná od 18. června 2021 do konce srpna. Rezidentní zákazníci a drobní podnikatelé si mohou aktivovat balíček ke kterémukoliv z používaných tarifů.

Koncoví uživatelé firemních zákazníků potřebují pro možnost využití balíčku Sportovního léta aktivní datový balíček Mobilní internet EXTRA nebo Mobilní internet EXTRA Nastálo s datovým objemem od 2,5 GB. Uživatelé předplacených karet pak musí mít na své Twist kartě aktivní některý z obnovujících se měsíčních datových balíčků nebo roční datový balíček. Balíček bude fungovat i v rámci Evropské unie. Spotřeba dat v zahraničí je ale omezena. Pro rezidentní zákazníky a firmy je strop 9,5 GB a pro uživatele předplacených karet Twist 4,26 GB.

Budete sledovat Olympiádu prostřednictvím dat? Odkud?

Zdroj: TZ T-Mobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)