Chcete být “Pořád online”? T-Mobile má pro vás nové tarify

T-Mobile pořád online tarify

Český T-Mobile spustí od 1. září 2021 novou tarifní službu Pořád online. Díky ní se už nemusejí zákazníci obávat, že jim předčasně dojde objem předplacených dat, nebo že jich zůstane hodně nevyužito. Stačí, když si každý měsíc aktivují službu v aplikaci Můj T-Mobile, a budou moci i po vyčerpání svého datového balíčku nadále využívat datové připojení pro základní služby. Nová nabídka nyní zahrnuje dva tarify za 550, resp. 675 Kč, s nimiž zákazníci získají 3 GB nebo 8 GB dat a službu Pořád online. U druhého zmíněného je započítána dotace 2 000 Kč na nový mobil.

T-Mobile představuje nové tarifní portfolio a službu Pořád online

T-Mobile představuje nové tarifní portfolio a službu Pořád online

Pořád online s novými tarify od  T-Mobile

V rámci neomezených tarifů je pak možné využít balíček za 875 Kč měsíčně a neomezenými daty při rychlosti 10 Mb/s, která hravě zvládne procházení sociálních sítí, spojování videohovorů nebo sdílení médií. Prvních 15 GB budou zákazníci čerpat plnou rychlostí. V rámci tohoto balíčku je také pro zákazníky připravena tarifní dotace 3000 Kč na nákup nového telefonu. Za 1275 Kč pak zákazník získá neomezená data v plné rychlosti a s 5G internetem, neomezeným voláním a SMS a 1000 minutami volání do EU. Součástí tohoto tarifu je rovněž T-Mobile TV mini v mobilu s 26 televizními programy zdarma a dotací 5000 Kč na nákup nového zařízení.

T-Mobile pořád online tarify přehled

Menší firmy a živnostníci mohou od 1. září rovněž využít některý z nových tarifů. Pro podnikatele, kteří potřebují nově přejít na neomezená data, T-Mobile připravil nejdostupnější tarif za 875 Kč. Nabídne rychlost 10 Mb/s a vychází ze standardní nabídky i pro koncové uživatele. Pro náročnější zákazníky z řad živnostníků a podnikatelů operátor přichystal nejobsáhlejší neomezený tarif Neomezeně 5G XL Business za 1350 Kč. Kompletní nabídku bude mít T-Mobile od 1. září na svém webu s tarify.

Stačila by vám rychlost 10 Mb/s na oblíbené úkony?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)