T-Mobile nabízí dva nové tarify s neomezenými daty. Co na ně říkáte?

t-mobile

Operátoři čas od času přicházejí s novými nabídkami svých tarifů a tím posledním, kdo představil nové tarify s neomezenými daty je T-Mobile. Vyrazil trochu odlišnou cestou než Vodafone či O2, jelikož nabízí určitý objem dat s neomezenou rychlostí, po jehož vyčerpání budete moci surfovat rychlostí 10 Mb/s. Pojďme si je tedy představit.

T-Mobile nabízí dva nové tarify s neomezenými daty

Prvním novým tarifem je Neomezeně XL. Tento tarif nabízí neomezené volání + SMS do všech sítí a prvních 15 GB dat budete moci čerpat neomezenou rychlostí. Po vyčerpání tohoto limitu vám připojení stále zůstává, avšak bude omezeno na rychlost maximálně 10 Mb/s. To je rychlost dostatečná pro většinu úkonů, které na telefonu běžně děláte, pokud nepočítáme přehrávání 4K videa a dalších náročných úkonů.

Jestliže vás tato nabídka neohromila, možná by vás mohl oslovit tarif Data neomezeně, který nabízí 150 minut do všech sítí a 150 SMS zpráv s tím, že prvních 30 GB budete moci čerpat neomezenou rychlostí. Po vyčerpání se stejně jako v případě Neomezeně XL dostáváte na rychlost až 10 Mb/s. Za oba dva tarify si operátor účtuje 875 Kč měsíčně.

Zaujal vás některý z nových tarifů T-Mobile?

Zdroj: T-Mobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)