T-Mobile má nové odměny za dobití a upravené předplacenky

T-Mobile odměny dobití říjen 2021

Český T-Mobile představil nové odměny za dobití kreditu pro všechny uživatele předplacených služeb s hlasovým tarifem. Od 1. října 2021 je bonus připsán pokaždé, když si zákazník navýší kredit alespoň o 250 korun. Odměny jsou odstupňované podle výše dobití a zahrnují data nebo balíček volání a dat zdarma, které platí po dobu 30 dnů. Za dobití ve výši 250 – 299 Kč získá zákazník 500 MB dat, za částku od 300 Kč pak obdrží 1 GB dat a neomezené volání na čísla T-Mobilu.

Získání odměny je podmíněno pouze výší dobíjeného kreditu. Není ani podstatné, jakým způsobem dobití proběhlo a odměněno bude dobití přes jakýkoliv dobíjecí kanál. Podmínkou ale je, že si zákazníci musí vyzvednout v aplikaci Můj T-Mobile vždy do 7 dnů po dobití předplacené karty. Operátor uvedl také dvě předplacené karty se 3 a 10 GB dat, které budou nahrazovat předplacené karty se 2 a 5 GB. Zákazníkům nabídnou více dat, bonusový počáteční kredit a přednastavený datový balíček se slevou na obnovení.

Předplacená 10GB karta vyjde na 499 Kč. Obsahuje bonusový počáteční kredit 100 Kč s platností 12 měsíců a službu 10 GB dat na prvních 30 dní, kterou je následně možné obnovit se slevou 10 % oproti ceníkové ceně 10 GB balíčku. Druhá novinka v podobě 3GB karty za 200 Kč obsahuje přednastavenou službu 3 GB dat na prvních 30 dní, kterou lze obnovit se slevou 20 %. U této karty je počáteční bonusový kredit ve výši 100 Kč na prvních 12 měsíců.

Která novinka vás nejvíc zaujala?

Zdroj: T-Mobile

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)