Data navíc i zmrzlina zdarma: T-Mobile uvedl letní nabídku

T-Mobile léto 2023 data zmrzlina nabídka

Český operátor T-Mobile zveřejnil, jaké speciální akce, bonusy a úpravy tarifů přichystal pro zákazníky na období léta 2023. Máme se těšit na nášup dat k letnímu internetového surfování a k dispozici dokonce bude i opravdová zmrzlina.

Na zákazníky využívající tarify s datovými limity čeká celkem 30 GB dat zdarma, která si mohou aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile v červenci a srpnu, přičemž pokaždé obdrží 15 GB dat. Po aktivaci mohou data rovnou využívat a nemusí tak čekat, až vyčerpají limity ze svých tarifů. O porci dat navíc nepřijdou ani majitelé předplacených karet, kteří si v rámci odměn za dobití
300 Kč a více mohou v aplikaci vybrat balíček 15 GB na 7 dní.

Letní nabídka se vztahuje i na firemní zákazníky s Rámcovou smlouvou, kteří k nákupu balíčků Data Extra/Nastálo od 5 GB získají odměnu 5 GB/15 GB na 7 dní zdarma. Data přitom lze využít jak v ČR, tak v rámci EU, a zákazníci mohou nabídku aktivovat opakovaně.

Aby si pohodové léto užili opravdu všichni zákazníci, včetně těch s neomezenými daty, připravil pro ně T-Mobile další dárky přímo na prodejnách. “Každý zákazník, který se prokáže registrovanou aplikací Můj T-Mobile, si může vyzvednout stylové magentovo-černé sluneční brýle a osvěžující ovocné nanuky z Benešovské továrny na zmrzlinu ve dvou příchutích – černý rybíz, nebo višeň a jahoda,” dodává operátor k letošní letní nabídce, která je platná od 28. 6. do 31. 8. 2023.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Kdy jste naposledy byli na pobočce operátora?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)