TOPlist

T-Mobile se pochlubil s novým tarifem. Je ve slevě a můžete ho objednat jen přes internet

sleva jarní tarif t-mobile
  • T-Mobile ukázalo nový jarní tarif
  • Platí pouze pro nové zákazníky
  • Nabízí 12 GB dat, 150 minut a 150 SMS

Operátor T-Mobile představil nový jarní tarif, který je k dispozici novým zákazníkům, nebo těm, kteří přecházejí z karty Twist. Má v sobě uspokojivou porci dat, minut i SMS a platí na něj sleva 196 korun.

Nový tarif 12 GB + Pořád online je k dostání online a můžete si jej sjednat během několika minut na oficiálním webu T-Mobile. Samozřejmě je bez závazků a sankcí a při přechodu vám zůstane telefonní číslo. Každý měsíc budou mít uživatelé k dispozici 150 minut, 150 SMS a 12 GB mobilních dat. Operátor tvrdí, že tyto data stačí na vyřízení 7 500 e-mailů, zhlédnutí 34 filmů v HD kvalitě, 15 hodin videohovorů, 300 stažených her nebo 180 navigovaných hodin.

t-mobile nový tarif

První měsíc jsou navíc data zcela neomezená a po vyčerpání limitu se spustí služba Pořád online, která stačí na chatování, jízdní řády nebo aplikaci pro sportovní výsledky, takže o připojení nikdy zcela nepřijedete. V tuto chvíli je tarif k dostání za 499 korun, původně byl přitom nabízen za 695 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jaký tarif máte vy?

Zdroj: T-Mobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)