TOPlist

T-Mobile nabízí akční tarif pro nové zákazníky. Zůstanete s ním pořád online, vyjde na necelých 345 korun

t-mobile
  • T-Mobile si pro nové zákazníky připravil akční tarif za 345 korun
  • Nabízí 150 minut a SMS do všech sítí a 5 GB mobilních dat
  • Po jejich vyčerpání můžete aktivovat službu „Pořád online“

Tuzemští operátoři často přinášejí pro nové zákazníky akční tarify a chtějí tak nalákat na nižší cenu než u konkurence. Přicházejí zpravidla několikrát ročně, nyní s ním přispěchal T-Mobile. Jeho nabídka je platná do 30.11.2023, tarif stojí 345 korun. Co za tuto cenu dostanete?

Tarif „5 GB a pak Pořád online“ nevypadá na první pohled vůbec špatně. Nemá sice neomezené volání a SMS (to je omezeno na 150 minut a stejný počet zpráv), ale láká na 5 GB dat, což není na danou cenu špatná porce, samozřejmostí je dostupnost 5G rychlosti. Navíc lze po jejich vyčerpání aktivovat službu „Pořád online“, která omezí rychlost na 256 kbit/s.

t-mobile akční tarif

Ta je dostatečná pro dopisování přes kecálky, případně na jízdní řády nebo další jednoduché aplikace. Načtete sice i webové stránky, ale procházení bude dost pomalé a na nějaké objemnější operace jako sledování videí či provozování videohovorů rovnou zapomeňte. Tarif lze koupit na e-shopu T-Mobile a jak bylo řečeno v úvodu, je omezen pouze pro nové zákazníky nebo uživatele předplacenky Twist.

Jak se vám zamlouvá akční tarif od T-Mobile?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)