Menu

Sygic Travel: Kompletní služba pro plánování dovolené

Slovenská společnost Sygic stojí za jednou z nejznámějších navigací pro Android na světě. Nově ukázala světu novou aplikaci Sygic Travel, která pomůže uživatelům v každé fázi cestování – vybrat hotel, naplánovat cestu, zakoupit lístky či třeba doporučit dobrou restauraci.

Sygic Travel: To už není jen navigace

Sygic Travel se nachází v Obchodě Play jako samostatná aplikace a doplněk k plnohodnotné navigaci. Záměr je jednoduchý – uživatele naláká na zajímavá místa kdekoliv po světě a provede ho celým procesem plánování a zařizování výletu. Služba je napojena na nejznámější servery Parkopedia, Booking.com či Yelp, které pomáhají uživatelům s hledáním parkovacích míst, rezervací hotelů a mnohým dalším. Slovenská firma navíc pracuje na podpoře virtuální reality, od které si slibuje prohlížení památek a zajímavostí po celém světě. Díky tomu bude snazší nalákat uživatele na určitá místa s využitím služby Sygic Travel.

Oficiální video ukazuje, jak probíhá plánování výletu se vším všudy:

Snaží se Sygic konkurovat Google Mapám?

Trochu se nám zdá, že se Sygic snaží udeřit tam, kde vítězí jeho rival – Google Mapy. Přestože navigace Sygic nabízí offline mapové podklady a pro mnohé kvalitnější možnosti navigace, Google Mapy vítězí lepším vyhledáváním míst, recenzemi podniků a dalšími službami. Vypadá to, že se chce v tomto ohledu Sygic dotáhnout a právě nová služba by tomu mohla pomoci. A vlastně proč ne? Pro zákazníky je jen a jen dobře, pokud budou mít více možností.

Líbí se vám služba Sygic Travel? Vyzkoušeli jste ji?

Zdroj: tisková zpráva

 

Komentáře

Mazec

z aplikace
30.4.2016 6:53

Bál bych se té aplikace…
Včera jsem jezdil podle navigace Sygic a šílenost…
Když nemám prošvihlý limit dat, používám Waze a neda se to srovnat…
tak jsem si včera ponadával… moc nechybělo a rozmlatil jsem telefon…

Rejpalx

rejpalx 0

z aplikace
30.4.2016 7:00

Anglictina me nevadi, ale v dnesni dobe bych ocekaval i cestinu v takovem programu.

peppa8053

z aplikace
30.4.2016 7:30

Mazec: kazda navi te vede kam ukazes.zadna neni nejlepsi a kazda ma chyby ;-)

Ehec

z aplikace
30.4.2016 7:59

žádná není nejlepší, ale tato je nejhorší. Tahálo ně to všude možně :-( Od slováků bych očekával alespoň loklalizaci do češtiny.

Miquel

z aplikace
30.4.2016 8:08

No nevim jak si tu nastavujete navi. Ale mam Sygic a jezdim po celem svete a nemam jediny problem. Jen obcas nektere popisne cisla nezna, ale to je to nejmensi. Takze za mne cislo jedna.

V_pfeffer

VPfeffer 3

30.4.2016 11:21

Jen pro vyse diskutujici – neplette si Sygic navigaci a Sygic Travel, coz je byvaly Tripomatic, a se Sygicem ma pouze spolecny zaklad nazvu.
Tripomatic jsem pouzival dlouho + TripAdvisor, a kazdy z nich ma sve mouchy ale dohromady super pro zahranici, v CZ nic mnoho. Oba budu pouzivat nadale, jen off-line info v Sygic-travel za 500 je celkem dost.

rokyshit

z aplikace
30.4.2016 11:40

Na co takovej borde do mobilu.Google mapy plně vyhovují.

peppa8053

30.4.2016 21:27

google mapy ale potřebuji data což ne každy v zahraničí akceptuje :-)

Trent

trent -1

z aplikace
1.5.2016 8:26

Peppa8053:jasně že vede, kam ukážu, ale jde o to jak. Na Sygic se pěkně kouká, ale styl navigace a přístup k přepočítávání tras je prostě zvláštní.

optimas

z aplikace
1.5.2016 14:48

Nechápu co tady pořád nadávate na Sygic. Jezdím podle něj už hodně dlouho a vždy mě dovedl kam potřebuji a jak potřebuji.

peppa8053

z aplikace
1.5.2016 15:33

trent: jak pise optimas..sygic naviguje dobre.pouzivam dlouho.co myslis “prepocitavani?” kdyz najdu cil tak nic neprepocitava.kdyz zahnu jinam tak prepocitava ale rychle.ne jak nektere ktere prepocitavaji az vjedes do zakazu.takhle kdyz vidim ze tam nemuzu (chvilkovy zakaz/havarie) tak jedu jinudy a prepocita.
navic je prijemne “neukecana” to i google porad neco radi.a znam i horsi co nestihaji rikad kazdou odbocku :-D
zlatej sygic ;-)

herrda

z aplikace
2.5.2016 11:08

No podle mně, Sygic de svojí cestou. Což je dobře pokud je ovládání intuitivní, ale čím dál víc je složitější a v nastavení složitější. Používal jsem IGO, NAVI, TOMTOM. A skončil jsem ještě u České Aponia. Když ji koupili, tak jsem se bál, že ji předělání. Ale zatím ji nechali naštěstí být. Jenom ji moc neaktualizují mapy. Což naznaznačuje, proč ji koupili.

RSS (komentáře k článku)