Sygic Travel: Kompletní služba pro plánování dovolené

Sygic Travel

Slovenská společnost Sygic stojí za jednou z nejznámějších navigací pro Android na světě. Nově ukázala světu novou aplikaci Sygic Travel, která pomůže uživatelům v každé fázi cestování – vybrat hotel, naplánovat cestu, zakoupit lístky či třeba doporučit dobrou restauraci.

Sygic Travel: To už není jen navigace

Sygic Travel se nachází v Obchodě Play jako samostatná aplikace a doplněk k plnohodnotné navigaci. Záměr je jednoduchý – uživatele naláká na zajímavá místa kdekoliv po světě a provede ho celým procesem plánování a zařizování výletu. Služba je napojena na nejznámější servery Parkopedia, Booking.com či Yelp, které pomáhají uživatelům s hledáním parkovacích míst, rezervací hotelů a mnohým dalším. Slovenská firma navíc pracuje na podpoře virtuální reality, od které si slibuje prohlížení památek a zajímavostí po celém světě. Díky tomu bude snazší nalákat uživatele na určitá místa s využitím služby Sygic Travel.

Oficiální video ukazuje, jak probíhá plánování výletu se vším všudy:

Sygic Travel – trip planner & city guides

Sygic Travel - trip planner & city guides

Snaží se Sygic konkurovat Google Mapám?

Trochu se nám zdá, že se Sygic snaží udeřit tam, kde vítězí jeho rival – Google Mapy. Přestože navigace Sygic nabízí offline mapové podklady a pro mnohé kvalitnější možnosti navigace, Google Mapy vítězí lepším vyhledáváním míst, recenzemi podniků a dalšími službami. Vypadá to, že se chce v tomto ohledu Sygic dotáhnout a právě nová služba by tomu mohla pomoci. A vlastně proč ne? Pro zákazníky je jen a jen dobře, pokud budou mít více možností.

Sygic Travel Maps Trip Planner
Sygic Travel Maps Trip Planner

Líbí se vám služba Sygic Travel? Vyzkoušeli jste ji?

Zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)