TOPlist

Svět Androida spouští „Premium účty“ se sloganem „Buďte nám blíž“

svet-androida-premium-android-gold

Jak celý nápad s premium účty vznikl a proč? Jistě víte, že již tři roky vám přinášíme ty nejzajímavější informace ze světa Androida a vždy jsme se od běžných online médií snažili odlišit. Ať už extra soutěžemi, vlastní Android RoadShow, školeními, nebo letním hopsáním v Google+ kamionu :)

Děláme toho mnohem více, ale o tom až jindy. Rádi bychom v trendu být jiní a přinášet víc než ostatní pokračovali. Proto jsme se rozhodli do redakčního hrnce hodit několik klíčových ingrediencí a pečlivě na mírném ohni po dobu několika měsíců vařit, dusit a péct. Bylo nám jasné, že vás neopijeme rohlíkem a je potřeba pořádně potrápit mozkové závity, aby výsledek stál za povšimnutí. Obzvláště s českou náturou, kdy jeden nespokojený překřičí dav spokojených. Rozhodně se nesnažíme tvářit, jako kdybychom chtěli udělat díru do světa a byli bůhví jak velkými inovátory. Naopak, snažíme se vám sdělit, že jsme připraveni intenzivně vylepšovat a diskutovat na základě vašich návrhů a doporučení.

Zní to zajímavě, chci se dozvědět více!

 

Z jakých ingrediencí jsme vařili „premium účty“?

 • nechceme zpoplatňovat obsah
 • chceme vám dát něco navíc, než ostatní
 • vadí nám otravná reklama
 • setkávat se s vámi osobně, pustit si vás více k tělu :)
 • ty věrné z vás pustit do VIP sekce
 • propojit se s novou aplikací Svět Androida
 • přihlásit se a využít výhody vlastního účtu
 • lépe naslouchat a více se věnovat čtenářům
 • transparentní komentáře
 • extra soutěže
 • …a několik přísně tajných ingrediencí, bez kterých se žádný dobrý recept neobejde :)

Vyhody premium

Premium účty spouštíme v režimu BETA a za zaváděcí ceny. Proč v režimu beta? Protože víme, že k dokonalosti je ještě cesta dlouhá, ale věříme, že se na ní vydáme společně. Cena premium účtu je natolik lidová, že si jí bude moci dovolit naprosto každý!

Zní to zajímavě, chci se dozvědět více!

„Buďte nám blíž“

Připravili jsme pro vás tzv. „premium účty“ – výhody, které přináší nejlépe vystihuje jejich slogan „buďte nám blíž“. Za vaší důvěru a podporu vám chceme nabídnout pocit být naší redakci blíže a cítit se u nás jako doma. Podílet se na chodu portálu Svět Androida, ovlivňovat jeho další kroky, dozvědět se novinky dříve než ostatní, být zkrátka tou elitou ve VIP zóně.

Velkou výhodou je, že vše, na co jste doposud byli zvyklí, zůstává. Je tedy jen na vás, zdali se rozhodnete podpořit tento projekt a zapojíte se do VIP Android komunity. Pevně věříme, že ano a těšíme se na vás.

Za celý redakční tým Svět Androida
Petr Mišák – manager a zakladatel projektu

Zní to zajímavě, chci se dozvědět více!

Svět Androida premium Android gold

Vyhody premium

Petr Mišák
O Autorovi - Petr Mišák

Jak Petr Mišák poprvé spatřil informaci o systému Android, ještě netušil, že se mu stane osudným. V současné době je stav natolik vážný, že přestává… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (139)