Facebook spustí na svatý Valentýn virtuální přáníčka

Svatý Valentýn

Svatý Valentýn přiletí i do Facebooku. Jako každý rok, i tentokrát se nezapomnělo na nějakou tematickou novinku k tomuto svátku. Tento rok to budou speciální virtuální přáníčka.

Svatý Valentýn bude na Facebooku ve znamení přáníček

V minulosti jsme tu měli například speciální smajlíky, tentokrát přáníčka ve formě virtuálních kartiček. Jakmile si z hlavní stránky Facebooku, případně aplikace vyberete vhodné přání, budete moct označit lidi, kterým ho chcete poslat. A to klasicky, jak když chcete například sdílet příspěvek. Můžete to vidět na přiloženém videu.

Facebook’s Valentine’s Day Card

Facebook's Valentine's Day Card

Podle Facebooku se v minulém roce zapojilo k valentýnské akci celkem 25% uživatelů, tento rok očekávají obdobná čísla. Dočasné funkce už nejsou pro tuto sociální síť ničím překvapivé. Velmi dobře to jde vidět například při možnosti změnit profilové fotky, když jdou do kin velké filmové trháky. Dá se očekávat, že podobné krátkodobé akce budou stále přibývat, protože díky tomu, že se bude jednat o něco nového, lidé budou více času na této sociální síti.

Vítáte na Facebooku podobné krátkodobé akce jako je ta na Valentýna?

Zdroj: androidheadlines.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)