TOPlist

Steincraft – klon Minecraftu

f-10dd24-0

Taky nedočkavě očekáváte příchod updatu pro Minecraft Pocket Edition, který hru zpřístupní pro ostatní Android telefony a ne jenom pro Sony Ericsson Xperii Play? Update měl vyjít již minulý týden, avšak vzhledem k tomu, že byly ve hře nalezeny závažnější bugy, bylo vydání odloženo. Každý den sledujeme Twitter vývojářů, takže o updatu vás budeme informovat ihned, jak to bude možné.

f 10dd24 0

Chvíle čekání na oficiální Minecraft si můžete zkrátit klonem hry, s názvem Steincraft. Graficky na tom není nejlépe, ale jedná se o stejný koncept. Hru si můžete stáhnout ve verzi Lite, která je zdarma, avšak neumožňuje ukládání hry. Pokud se vám hra zalíbí, můžete si ji koupit za necelých 15 Kč, což je opravdu dobrá cena. Hra aktuálně nenabízí multiplayer, nenarazíte na zvířátka a dokonce nelze ani craftit, tedy vyrábět nástroje. Na druhou stranu rozhodně potěší i klient na stolní počítač pro platformu Windows, která je zdarma.

Autor do budoucna slibuje přidání multiplayeru, craftění, zvířata a vozíky

Steinkraft v0.3j – new input methods – HTC Desire

Steinkraft v0.3j - new input methods - HTC Desire

23cde262c63d3fab3b6f8c7aa8ea488f?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Tomáš Očadlý
O Autorovi - Tomáš Očadlý

Tomáš se narodil jako hračička, odjakživa utrácel své těžce ušetřené peníze za geekoviny, takže smartphony a tablety ho nemohly minout. Systém Android si ho našel… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)