Zajímají vás statistiky z MS v hokeji 2017? Zkuste tyto aplikace

ms v hokeji 2017

MS v hokeji 2017 je v plném proudu. Úvodní dva zápasy české reprezentace máme za sebou. Další zápas hrajeme dnes večer, kdy se utkáme s Finskem, pokud už se nemůžete dočkat, alespoň trochu si můžete zkrátit čas statistikami ze zápasů. Ukážeme vám ty nejzajímavější aplikace, které umí statistiky zobrazit.

Která aplikace nabízí nejlepší statistiky z MS v hokeji 2017?

Do srovnání jsme vybrali aplikace, které patří mezi ty nejoblíbenější, nebo jsou spojeny přímo s MS v hokeji 2017. V první řadě zde máme oficiální aplikaci od IIHF, která nabízí dostatek zajímavých statistik. Dále jsme se podívali aplikaci Livesport, které se obecně zabývají výsledky a statistikami většiny sportů, včetně hokeje.

Livesport

Nejlépe na tom je, co se týče statistik aplikace z českých luhů a hájů Livesport. Ta nabízí tabulky, detaily zápasů i statistiky z více než 25 sportů. A jelikož je hokej u nás jeden z nejvíce sledovaných sportů vůbec, tak samozřejmě nechybí ani MS v Hokeji 2017. Když se zaměříme na samotné statistiky, tak právě Livesport jich nabízí nejvíce.

Kromě klasických statistik jako jsou střely na bránu, vyloučení, nebo góly v přesilovce/oslabení, nabízí také úspěšnost střelby, úspěšnost zásahů, využití přesilovek, vyhrané buly, nebo třeba ubránění oslabení. Všechny statistiky si navíc můžete rozdělit i na třetiny.

Livesport - sportovní výsledky
Livesport - sportovní výsledky

2017 IIHF powered by ŠKODA

Takto se nazývá oficiální aplikace k mistrovství světa v hokeji. Zmiňovali jsme ji již v předchozím článku ohledně sledování hokeje. Ta vás nebude upozorňovat jen na živé přenosy. Má v sobě mimo jiné také podrobné tabulky a statistiky.

Podobně jako Livesport, i oficiální aplikace k mistrovství světa v hokeji nabízí rozdělení statistik do jednotlivých třetin. Co se týče statistik, tak nezabíhá do takových detailů jako je úspěšnost střel nebo vyhraná buly. Výhoda je však v tom, že v aplikaci můžete vidět i výsledky z minulých vzájemných zápasů na mistrovství světa.

2019 IIHF powered by ŠKODA
2019 IIHF powered by ŠKODA

A co ty ostatní?

Co se týče dalších aplikací, podobně se na statistiky zaměřuje ještě SofaScore, i když ta ani zdaleka neobsahuje tolik informací, jako předchozí dvě aplikace. Ukazuje pouze základní informace o utkání jako jsou góly v přesilové hře, góly v oslabení, nebo vyloučení. Další aplikace už nabízí většinou jen průběžné informace ze zápasu, ale o žádných podrobnějších statistikách se mluvit nedá. Další možností je použít webové stránky. Statistiky nabízí například iDNES.cz, Aktuálně.cz, anebo se dá použít i webová verze výše zmíněného Livesportu.

Zajímáte se o statistiky ze zápasů?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)