Starý vs. nový Galaxy Fold. Podívejte se na rozdíly obou verzí

galaxy fold

Včera jsme vám psali o tom, že skládací telefon Samsung Galaxy Fold půjde do prodeje v září. Zároveň jsme v článku zmínili veškeré úpravy, které Samsung v nové verzi provedl. Dnes však světlo světa spatřily fotografie, kde jsou oba dva modely k porovnání.

Na první pohled můžeme vidět přepracovaný pant, který má rozdílný tvar. Na další fotografii můžeme vidět, rozevřený pant, který určitě působí pevnějším dojmem, než předchozí verze. U nové verze se navíc fólie ukrývá pod okrajovým rámem displeje, čímž chce Samsung zamezit úmyslnému odlepování, což dělala velká část testerů u prvního Foldu. Samsung navíc slibuje, že se pod displej nedostanou žádné prachové částice, jako tomu bylo u některých kusů.

Samsung přislíbil příchod Galaxy Foldu na trh v září 2019, přesné datum však nestanovil. Začne se prodávat pouze na vybraných velkých trzích. Můžeme tak očekávat země jako Německo, USA, Velkou Británii nebo Francii. Kdy se skládací mobil dostane i na ostatní trhy, včetně toho českého není doposud známo.

Myslíte, že bude nový Galaxy Fold odolnější?

Zdroj: allaboutsamsung.de

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)