Extrémně oblíbenou hru Stardew Valley můžete konečně instalovat i na Android

stardew valley android hra

Stardew Valley je obrovsky populární simulátor farmaření, který se nejprve objevil na PC a herních konzolích. Několik měsíců po vydání hry na iOS, jsme se dočkali i na Androidu, kde ji můžete koupit a instalovat. Jen pozor na to, že je hodně návyková.

Stardew Valley je prémiová hra bez reklam a dodatečných plateb

Hra na první pohled nevypadá příliš zajímavě, ale vězte, že pod retro kabátkem se skrývá moderní hra s desítkami až stovkami hodin obsahu. Začínáte na malé farmě, kterou jste podědili a není v příliš funkčním stavu.

Proměnit ji můžete v obrovskou farmu, kde můžete chovat například i zvířata. Můžete si vylepšovat barák, dokonce i ženit s lidmi se sousedství. Účastnit se každoročních festivalů, plnit úkoly. Můžete prozkoumávat i nebezpečné jeskyně. Dokonce i rybařit atd.

Stardew Valley – Mobile Announcement Trailer

Stardew Valley - Mobile Announcement Trailer

Možností, co dělat ve hře, je opravdu hodně. Mobilní verze hry má kompletně předělané ovládání tak, aby se pohodlně ovládala na telefonu. Hru můžete koupit na Google Play za 199 Kč. Jedná se o prémiovou hru, takže po zaplacení neuvidíte žádné reklamy, ani možnost dodatečné koupě například herních předmětů za reálné peníze. Dostanete kompletní hru se vším všudy.

Stardew Valley
Stardew Valley

Hráli jste již Stardew Valley? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)