TOPlist

Stahujte Zoner Photo Studio pro Android!

unnamed (19)

Pro mnoho uživatelů je Zoner Photo Studio synonymem pro úpravu fotografií. Tento program s bohatou a dlouhou historií se konečně podíval i na zařízení s operačním systémem Android. Cílem je přinést uživatelům komplexní, přesto však uživatelský přívětivý software pro editaci obrázků z nejrůznějších zdrojů.

unnamed (4)

Jak uvádí Jan Kupčík, produktový manažer ZONER software a.s.: „Fotoaplikací je na trhu celá řada, náš cíl je poskytnout jednu komplexní, která by řešila většinu potřeb běžného fotografa. V našem programu můžete fotky samozřejmě prohlížet, upravovat či sdílet, ale také přehledně organizovat v rámci více uložišť. Zoner Photo Studio je jednoduché na používání, bez reklam a zcela zdarma.“ Počítačovým uživatelům dobře známá aplikace nabízí podporu pro čtení EXIF dat z fotografií, úpravy expozice, světel, stínů, kontrastu, vyrovnání bílé a další užitečné funkce. Samotná společnost Zoner vnímá vydání této aplikace jako první krok na dlouhé cestě a mají v plánu Photo Studio dále rozvíjet podle ohlasu uživatelů.

unnamed (6)

Zoner Photo Studio je již od včerejška na Google Play, stažení je zdarma, avšak aplikace funguje pouze na Androidu 4.0 a vyšším.

 

mD HibiMhCxyq9OXM00r
Zoner Photo Studio – Edit & Go
ZONER, Inc.
Verze 1.0.1 (22. 5. 2013)
Velikost 774 kB
4.0+

hd0wO6pS4lgBgAAAABJRU5ErkJggg==
Zdarma

Zdroj: Tisková zpráva

Jan Olejník
O Autorovi - Jan Olejník

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)