iPhone 11 Pro srovnán s ostatními fotomobily. Kdo vyhrál?

iphone 11

iPhone 11 a 11 Pro byl představen teprve před deseti dny, přesto k němu mají ti největší recenzenti přístup již týden a důkladně testují nejen telefon, jako celek ale také jeho fotoaparát. Videorecenze od The Verge jej navíc porovnává s největšími konkurenty – Pixelem 3 a Galaxy Notem 10.

Recenzent The Verge si pochvaluje nejen iPhone, ale také jeho fotoaparát. Dle jeho slov jde o nejlepší fotomobil, který kdy používal a to jak u focení, tak u videa. Co se týče detailů, iPhone zde vyhrává na plné čáře a dle slov Applu bude ještě lepší, až se do iOS 13 dostane funkce Deep Fusion. Podání barev má Note 10 o něco živější, ale tohoto rozdílu jsme si vědomi nejen u letošních modelů.

Celá recenze včetně srovnání fotoaparátů:

iPhone 11 Pro review: the BEST camera on a phone

iPhone 11 Pro review: the BEST camera on a phone

Noční focení prošlo také výraznými změnami. Pixel 3 vyfotí sice asi nejhezčí snímek, při přiblížení však boduje opět nový iPhone. Ten má i v noci až překvapivě detailní fotografie. U videa pak soutěžil zejména s Galaxy Notem 10, kde neurčil jasného vítěze ale podotkl, že každý má něco do sebe a tak jde spíše o osobní preferenci.

Je podle vás iPhone 11 nejlepším fotomobilem?

Zdroj: The Verge YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)