Spotify zdražuje předplatné. Komu, o kolik a od kdy?

Spotify zdražuje

Spotify se odhodlalo k nepopulárnímu kroku a bude zdražovat. Změny se liší v závislosti na konkrétní variantě předplatného a zemi kde se uživatel nachází. V Evropě se bohužel zdražení dotkne mnoha předplatitelů. Od kdy Spotify zdražuje předplatné a o kolik?

Spotify už dříve varovalo, že chystá plošné zdražování svých služeb. Zatímco v Severní Americe firma zdražuje jen předplatné pro rodiny, tak v EU se cena změn dotkne více uživatelů. Cena u plánu Duo pro dva uživatel stoupne z 7,99 EUR na 12,99 EUR. Tarif studen zdražen z 2,99 EUR na 5,99 EUR. Rodinný plán Family, který umožňuje přidat až šest účtů pak zdraží z 14,99 EUR na 17,99 EUR. Individuálních účtů se zatím změny nedotknou.

Spotify: Music and Podcasts
Spotify: Music and Podcasts

Změny začnou platit 30. dubna 2021. Pro stávající uživatele odložilo Spotify zdražení až na červen letošního roku.

Spotify ke zdražení uvedlo:

Nabízíme řadu předplacených plánů přizpůsobených potřebám našich uživatelů a příležitostně aktualizujeme naše ceny tak, aby odrážely místní makroekonomické faktory a splňovaly požadavky trhu při poskytování bezkonkurenční služby.

Co říkáte na to, že Spotify zdražuje?

Zdroj: androidauthority

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)